2410
2553
عنوان

خانمای با سلیقه بنظرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من براي ٥٥ متر پذيرايي فقط دوتا شش متري انداختم

وااای مگه میشه؟

خلوت نیس ؟

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8
2456
میتونی عکس سالنت روبفرسی؟

الان خونه مادرشوهرمم وگرنه میفرستادم .

پذیراییم مستطیلیه

ینی 6در5

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8

عزیزم منم خونم مثل شماست من دوتا ۹ متری انداختم راضی ام هستم ۱۲ متری جابه جاییش سخته ولی ۹ متری رو همه جا میشه انداخت ۶ متری ام خیلی کوچیکه و تعدادش زیاد میشه جاری ۴ تا ۶ متری انداخته مثل خونه سن بالاهاس کل خونه فرش۰ه ولی مال من جون پسنده و همه جا میتونم بندازمشون البته نظر شخصیه منه

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
الان خونه مادرشوهرمم وگرنه میفرستادم . پذیراییم مستطیلیه ینی 6در5

عزیزم بستگی به مبلمانت داره.یه جوری بچین که فرش زیر مبل نره

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2714
عزیزم منم خونم مثل شماست من دوتا ۹ متری انداختم راضی ام هستم ۱۲ متری جابه جاییش سخته ولی ۹ متری رو ه ...

اره 9متری عالیه ولی چون بچه کوچیک دارم بخاطر سردی و لیز خوردن میخوام همه جاش پوشیده باشه

چرا امروز تو هر تاپیکی نظر میدم استارترش ولش میکنه میررررره دریغ از یه لایک😤😂

QUOTEشرمنده

چون اکثرا جوابا شبیه همن دلمنمیاد جواب یکیرو بدم جواباون یکیرو ندم .فقط میخونم

.اره واقعا خودمم بزرگ ترجیح میدم چارتا اوردم چندروز پیش انقد شلوغو بهم ریخته نشون میداد چونوسواس فکری دارم    فقط در حال مرتب کردن بودم.انقد شوهرمو اذیت کردمامروز پسشون فرستاد .ولی باز پشیمونم 

اره 9متری عالیه ولی چون بچه کوچیک دارم بخاطر سردی و لیز خوردن میخوام همه جاش پوشیده باشه

ولی ۱۲ متری هرکی گرفته پشیمونه یکیش مامان خودم.

۶ متری ام خیلی شلوغ میشه بچه ات چند سالشه؟ خونه مال خودته؟

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
زیاد نیست؟من پذیراییم‌۳۵ متری یه ۹ متری انداختم

بخاطر بچه میخوام پوشیده باشه

ولی ۱۲ متری هرکی گرفته پشیمونه یکیش مامان خودم. ۶ متری ام خیلی شلوغ میشه بچه ات چند سالشه؟ خونه مال ...

اره مال خودمونه.بچه هام سه سالو نیمو یکیش هفت ماهه چارتا ششمتری گرفتم خیییلی شلوغ پلوغ بود بعد فرشا هی لیز میخوردن  دخترمم چندبار پاش به لبه هاش گیر کرد افتاد پسشون دادم حالا موندم چی بگیرم

اره مال خودمونه.بچه هام سه سالو نیمو یکیش هفت ماهه چارتا ششمتری گرفتم خیییلی شلوغ پلوغ بود بعد فرشا ...

اگه سرامیکه فرش یا موکتم بندازی لیز میخوره هر متراژی که باشه ولی دستت بازه هرکار بکنی.

خدا حفظشون کنه

2706