2703
2553

من مجردم و شاغل، یکسال و نیم با کسی بودم کہ دانسجو ارسدہ و کارمند رسمی، دو تا طلاق داشت و چون خونہ خریدہ بود کلی بدھی، با قصد ازدواج اومد کلی بھش کمک مالی کردم تا مشکلات مالیش برطرف شد بعد از یکسال یہ بحث بینمون ش گفت نمیخوامت، بعد باز بھم برگشتیم، سرد بود ولی بود، تا اینکہ ۶ ماہ پیش عقد کردہ بود و نگفتہ بود، ششم عید با پیج فیک از لایو  عروسیپیج یہ اقوامش فھمیدم زن دارہ و عروسیشہ، سہ ھفتہ قبل عروسیش تولدش بود رفتہ بودیم رستوران  و بھش کادو داسم،بھش زنگ زدم گفتم چرا اینطور کردی دعوامون شد گفتم پول و کادوھا رو برگردون، کادوھام گرون قیمت بود، گفت من با زنم خیلی خوشبختم و عاشقشم تو برو یہ فکری بہ حال خودت کن و کلی ھم فحش داد، دلم از اون روز بدجور شکستہ

عجب ادمیع😑

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چندبار تعریف کردی فک کنم یادمه

پس‌ نداد؟

گفتی میخواد پس بده که 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2714

چه قدر پولت رفته ؟

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

شما الا چند ماهه درگیری اونوقتا یهت گفتم بیخبال شو گفتی دلمو شکستی الانم که اون ازدواج کرده باز درگیری برو پیش مشاور بتونا کمکت کنه فراموش کنی وگرنه همیشه عذاب میکشی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706