2410
2553
نه تحصيلي چندين سال پيش 

ما لاتاری ثبت نام کردیم، این ماه جوابش میاد

یعنی آرزومه اسممون دربیاد😓

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
😒😒خارجیا مگ بیکارن بیان نی نی سایت

اتفاقا 😅😅حالا نینی سایت رو کاری ندارم ولی بشدت حالا شاید این حرف درستم نباشه خاله زنکن مثلا الان زنگ بزن به مادرشوهر من اولش خیلی سرد و عادیه اما یک بحث بنداز مخصوصا اگر موضوع حاشیه ای باشه تا فردا همین موقع حرف میزنه همشون همینن فقط موتورشون دیر به کار میفته 😅😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما لاتاری ثبت نام کردیم، این ماه جوابش میاد یعنی آرزومه اسممون دربیاد😓

اميدوارم دربياد فقط امريكا كمكهاي اجتماعيش مثل بيمه و،،، ايالت به ايالت متفاوته خدمات چنداني به مهاجرا نميده زبانتونم بايد فول باشه 

اميدوارم دربياد فقط امريكا كمكهاي اجتماعيش مثل بيمه و،،، ايالت به ايالت متفاوته خدمات چنداني به مهاج ...

زبانمون بد نیست هم من هم همسرم

من علوم آزمایشگاهی خوندم ، امید دارم بیام همونجا مشغول کار بشم...

میتونم بپرسم کدوم ایالت بهتره؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2720
زبانمون بد نیست هم من هم همسرم من علوم آزمایشگاهی خوندم ، امید دارم بیام همونجا مشغول کار بشم... م ...

كاليفرنيا از بدو ورود به مهاجرا بيمه ميده اما اغلب ايالتا فقط زير هيجده رو بيمه ميكنن با مدرك ايرانم هيچ جا بهتون كار تخصصي نميدن متاسفانه كلا بروسه كار با ايران متفاوته بايد سرتيفيكيت هر كاريو از امريكا بگيري با مداركتون رو ترجمه كنيد اومديد ارزشيابيشون كنيد اگه زبانتون خوبه ميتوانيد بريد دانشكاه و،،، وگرنه كار كه اصلا به مدارك خارجي نميدن 

كاليفرنيا از بدو ورود به مهاجرا بيمه ميده اما اغلب ايالتا فقط زير هيجده رو بيمه ميكنن با مدرك ايرانم ...

آها ممنونم ازتون...البته کالیفرنیا فکر کنم یکی از گرونترین و پرهزینه تریناس

حالا خدا کنه دربیاد اسممون، فکر کنم چند سال باید سختی بکشیم