2737
2734
عنوان

پس انداز با خرید سکه پارسیان

31655 بازدید | 42 پست

خانما من همه طلا هام فروختم . الان میخوام پولی که دستم میاد باهاش سکه پارسیان بخرم . مثلا تو ماه بستگی به خرج خودم از ۲۰۰ تا ۸۰۰ دستم میاد حالا میگم دیگه خرج اضافه نکنم و با همین مقدار هر ماه یه سکه پارسیان بخرم . نظرتون چیه ؟ و ایا خرید و فروش دارن ؟ نمیتونم پول نگه دارم که جمع شه و باهاش النگو اینا بخرم هم خودم وسوسه میشم میبرم میدم کفش و لباس هم شوهرم تا پول نداشته باشه کارت منو میگیره و خرج میکنه . . و از طرفیم از اویزون کردن طلا به خودم بدم میاد . 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عید گوشوارمو عوض کردم گوشواره ای که برداشتم سبک تر بود مابقیشو بجا پول پارسیان گرفتم نمیدونم خرید سکه الان که طلا داره میاد پایین گزینه ای مناسبی باشه یانه

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
2731
اره کار خوبیه. منم گاهی اوقات این کار رو میکنم

مثلا با چقدر پول میری میخری ؟ تا حالا فروختی ازشون ؟

2738

پارسیان یکم ضرر میکنه طلای شکسته سبک بهتره ولی اگه میبینی نمیتونی پول جمع کنی همین پارسیان رو بخر

از مغازه های معتبر بخر چند تا شد ببر بده خود مغازه داره عوض کنه برات طلا بده

منم عید گوشوارمو عوض کردم گوشواره ای که برداشتم سبک تر بود مابقیشو بجا پول پارسیان گرفتم نمیدونم خری ...

هیچ وقت دیگه زیر یه تومن نمیاد که 

پارسیان یکم ضرر میکنه طلای شکسته سبک بهتره ولی اگه میبینی نمیتونی پول جمع کنی همین پارسیان رو بخر ا ...

هیچ وقت نمیتونم پول جمع کنم 😅

عزیزم یه پس انداز مخفی ازشوهرتون داشته باشید،،،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706