2737
2734
عنوان

چقدر سریال از سرنوشت قشنگه

994 بازدید | 54 پست

چقدر خوبه سریالش😢البته الان تازه اوایلشه تقریبا هنوز بچه ها بزرگ نشدن توی شبکه ای فیلم میده ... خدایی هاشم و سهراب خیلی قشنگ بازی میکنن ... تاالان که فیلمش عالی بوده ..‌.اونجاهم که پدر یکیشون معتاد بود تولد بچش اومد اونجا خیلی خوب بود ... ادم کلی گریش میگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم هر شب دنبال میکنم سریال رو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

آره خوشگله

دارا حیایی بازیش عالیه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

آره منم خوشم میاد 

میدونی آخرش چی میشه؟

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
2738

قشنگه ولی خیلی تو سبک بچه مهندسه یه جاهاییش،مثل ملکه گدایان که یه جاهاییش عین اوای بارانه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
ما که منتظر فصل جدیدیم معلوم نشد چی بع چیه ساعت چن نشون میده

ساعت ۱۰ شب آی فیلم

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم

فقط من قبلا میگفتم چرا اینا که بچه ندارن از این بچه های بزرگتر به فرزندی قبول نمیکنن

خوبه که عاقل شده بچه دردسرش کمتره 

الان فهمیدم😑

میزارن میرن اگه دلشون بخواد

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2706