2737
2734
عنوان

وجدانا بگید چی بنویسم به جای این پیام

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 143 پست
والا خب باید متوجه شه حالا یا بله میده یا نخیر میده تکلیف تو و ما رو هم مشخص میکنه😂😂😂😂

دیگه همین بساطه یا منو میگیره یا نی نی سایتو به قهقرا میبرم🤗😃😃😃😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از همین تاپیک اسکرین‌بگیر بفرس شاید فرجی شد😬😂🙈

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
2738

بگو ناراحت شدم شنیدم

انشاالله زود حالتون خوب بشه و سلامت ببینیمتون

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
بگو ناراحت شدم شنیدم انشاالله زود حالتون خوب بشه و سلامت ببینیمتون

سلام پسرعمه امروز شنیدیم مریض شدی خدا بد نده .خیلی ناراحت شدیم..انشاله هرچه زودتر حالت خوب میشه..اینو گفتم

بیین عزیزم همه چی بستگی به اخلاق و رفتار طرفت داره 

بهش همین پیمی که گفتی خوبه بگو

فرداش ن پس فرداشم باز پیم بده بگو خوبین چیزی لازم ندارین و..

باز پس اونفرداش

کلا دو روز یک بار پیم بده بهش بگو چیزی لازم ندارین فلان بیارم و..

اگ میتونی ی سوپ خوشمزم درست کن ببر خونشون بده مامانش بگو دست مامانتون سوپ میفرستمو..

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2706