2737
2739
عنوان

پسرم دو سال و چندماهشه، یه ماهه کرونا داره و برطرف نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید دندون درمیاره از اونه اسهال میکنه

نبات رو بنداز تو تابه بذار آب شه بسوزه رنگش تیره میشه با آب گرن حل کن بده بخوره اسهالش سریع قطع میشه فقط یکم تلخه شاید درست نخوره ولی کم کم بده بخوره 

نخودچی هم خیلی خوبه روزی یکم بده بخوره فقط زیاد ندی ایندفعه یبوست بیاره😁

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
2728
تب کم. بالا میاورد. یکی دو روزه عطسه هم اضافه شده و آبریزش

چرا از بین نمیره این کرونا تو بدنش؟انقد طولانی😳

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2738

تست چی دادین ک متوجه شدین؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
التماسدعا داریم.... دخترم هم ازش گرفته... همون یه دوره ازش گرفتیم و خوب شدیم اما اون خوب نشده

ان شاءالله که هرچه زودتر خوب میشه🌹❤

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
2706