2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا من دارم تصمیمی اینه شب ها مادرم غدا درس نمیکنه غذا شفارش بدم ماه رمضونی گشنه نمونم بعد شما طلا ...

یه کاربر اینجا انگشتر ۹۰۰ سوتی خریده بود

ظاهرشم خیلی خوب بود

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

من ۸۰۰ تومن دارم منتظرم باز شه مغازه ها.

برم یه جفت کفش بگیرم ویه شلوار .و سیمای گیتارمو عوض کنم.

البته من عیدم کلی لباس گرفتم.ولی خب هرچی دارم میدم لباس.

بچه ها دعا کنید پول عمل واسم جور شه 🤕💛🌸

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738

یه ملیون گوز هم نمیدن😐 

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐

سه تا سرویس طلا میگرفتم دوتا سکه 😐😐😐🙃من دیروز با یک میلیون فقط تونستم یه سوپر مارکت برم ومیوه فروشی وپولم تمام شد 🙄

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
من ۸۰۰ تومن دارم منتظرم باز شه مغازه ها. برم یه جفت کفش بگیرم ویه شلوار .و سیمای گیتارمو عوض کنم. ...

بنظرم همین 800 تومنو نگهدار اینطوری پول عملت جور میشه

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
بله که میشه  من ۸۵۰داشتم لازم نداشتم دادم گوشواره  الان عکسشو میزارم

خوشبحالت چ موقع دادی؟

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706