2737
2734

خواستم بگم خوش بحالتون

من شلخطه ای بیش نیستم

در حال خونه تکونیم

فقط میشه یاد بدین حالا ک کلا خونم تمیزو حلوته چطوری اینطوری نگهش دارم

من بعد از این خونه تکونی فهمیدم اصلا انگار تو این خونه زندگی نمیکنم همه جا چرب و کثیف

مشکلم دینه ک سریع کار میکنم همین باعث میشه همه چی پرت کنم 

و اینک کلا سعی ام بر اینه ظاهر خونه تمیز باشه تو کابینتا داغون یخچال کمدا داغون

شلخته#  

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یک عدد تمیز بیش از حد از نظر دیکران هستم دست خودم نیست شبا خونه رو جمع نکنم خوابم نمیبره ی لک روی سینک نباید بمونه ..صبح دیر بلند میشم خیالم راحته بازم صبح پا میشم جارو برقی میکشم هر روز سطحی ...چون شبا شوهرم خونه اس دیگه نمیتونم جارو بکشم ..سرویسم هر روز میشورم 

2738

تافت بزن همینجوری بمونه 😄

راه حلی نداره جز هرروز سابیدن و جمع کردن 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

شلخته باشه چرب باشه دق میکنم

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

از همین لحظه هر چیزی و بر میداری بزار سر جاش، بعد هر آشپزی گاز و هود  یه دستمال بکش اینجوری چربی روش نمیبنده،صبح به صبح دستشویی د یه دور سطحی بشور هفته ای بار اساسی حموم دستشویی بشور، لباس ها رو همیشه تا کن بزار سر جاش ،اینجوری هیچوقت کثیف نمیشه خونه ت 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ول کن بابا مهم نیست که قرار نیست که همه مثل هم باشن 

من یه دوره ای میوفتم به تمیزی از خودم بدم میاد هی از زمین با دس آشغال جمع کنم یه دوره ای که بیخیال میشم بهتره... چیه بابا هی اینجا لک شد اونجا لک شد باید یه سره دستمال به دست باشی

من هر ماه خونه تکونی دارم اصلا هم خودما ادیت نمیکنم 

دوهفنه سالن و آشپزخونه را تمیز میکنم روزی یک ساعت وفت میدارم و یه گوشع آشپزخونه را تمبی میکنم اما کامل کاشی پنجره یخچال کابینت بیرونش و سالن هم همین طور دو هفتع سالن و آشپزخونه را جمع میکنم دوهفته هم سه تا اتاق خواب هام را

2706