2737
2734
عنوان

خشکی چشم

7508 بازدید | 24 پست

سلام خسته نباشین .خانوم ها اقایون میشه منو راهنمایی کنید .من چشمام یک ماه خیلی  خشک شده پیش ۴ تا دکتر رفتم متخصص چشم کلی بهم قطره اشک مصنویی قرص دادن ولی مشکلم حل نشده .پیش یک دکتر رفتم گفت بیا غده های پلکتو اسمش غده های میبومین تخلیه کنم خوب میشی بدتر شدم کلی باهاش دعوا کردم بدتر شده چشمام به خدا ۴۰ روز اصلا زندگی نمیگنم امسالم ماه رمضان‌نتونستم حتی روز بگیرم یکروزم .😥.گلاب چاییم نگید شستم جواب نمیده .یک دکتر رفتم میگه خشکی چشمت سطحی بعد کلی ازمایش .میگم پس چرا هی خشکه انقد اذیت میکنه انکار جشمام ۲۴ ساعت گرد خاک رفته میگه میگرن داری شازد اون تشدید میکنه .اشک مصنوییم ۱ ساعت خوب میکنتش .داخل چشمام داغ شده خشک. نمیدونم تاثبر این که غده های چشممو تخلیه کرد یا نه .توورو خدا کمک کنید ببینم کسی درمان شده انواع اقسام اشک مصنوییم زدم .اگه نشد اینجا خوندم یکی رفته بود طل سنتی اونحا خوبش کردن راهنمایی کنید ممنون میشم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همش به خاطر موبایل و لپ تاپ و کامپیوتره... از این عینک های مخصوص وسایل الکترونیکی بخر اشعه ی آبی رو منعکس میکنه و خشکی چشم رو خیلی کم میکنه 

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
پیش یک دکتر خیلی خوب برید من میشناسم اگر میخواید معرفی کنم بسیار حاذقن 

معرفی کن من که یک عالمه خرج کردم پیش بهترین دکترا رفتم تهران .دکتر شاهرخ نیلان قنواتی طباطبایی .

2738
معرفی کن من که یک عالمه خرج کردم پیش بهترین دکترا رفتم تهران .دکتر شاهرخ نیلان قنواتی طباطبایی .

دکتر احمد عظیم زاده ارانی فوق تخصص قرنیه است توی پاسدارن مطب داره و چندتا بیمارستانم هست بیمارستان نگاه هم هست 

علائمش چیه

انگار تو چشملم گردو خاک رفته تت ۲۴ ساعت چشمام ارارم قرار نداره میدونی اصلا قبل اینجوری نبود .این دکتر غده های پلکمو خالی کرد با دستکاه بدتر شد .انگار توش گردو خاک

همش به خاطر موبایل و لپ تاپ و کامپیوتره... از این عینک های مخصوص وسایل الکترونیکی بخر اشعه ی آبی رو ...

عینک انتی رفلکس منظوزتونه؟خشکی من سطحی بود یکهو این قد شدید شد فصل بهتر اومد اینجوری شد .من الان قطره اشک مصنویی زیلیویزیال میزنم

2706