1874
2047

بلع

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم      انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059
2062

آره. تو باشگاه مااینجوری زیادن

البته بودن چون دیگه نمیرم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

من یه کانال دیدم روبیکا مشاورش میگفت یه سري قرص هست توی 45 روز سه سایزبزرگ میکنه به نظرتون میشه اسم محصولاتشون ویتارا است کسی استفاده نکرده

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم راازمن گرفت درحالی که گویی ایستاده بودم 😞چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد درهالی که قصه کودکانه ای بیش نبود 😞دریافتم کسی هست که اگربخواهدمیشود وگرنه نمی‌شود😞 به همین سادگی کاش نه میدویدم ونه غصه میخوردم فقط اورامیخواندم وبه اوتوکل میکردم 💖💖💖

یس با ورزش همه چی میش

من مثلا با پلانک و اینا شکمم خط افتاد اون بالاش 

و کناره هاش رفته تو 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
1718