2726
عنوان

اخرین چت با دوست پسرتون یا همسرتونو بذارین

| مشاهده متن کامل بحث + 35151 بازدید | 384 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم با خودت ببر شهر بازی ی موزم برام بخر بخدا کاری ب کسی نداالم😌😁

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

یکی لایک کنه برم اسکرین بگیرم بیام. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
دعا کن برام خیلی محتاج ارامشم.😔😭توکل ب خدا دیگ بعد رمضان واس طلاقم اقدام میکنم.

فقط وقتی اسم طلاقو آوردی خیلی حواستو جمع کن باهاش تنها نشی که کار دستت بده ازین مردای بیشعور هر چی بگی برمیاد .تاکید میکنم حواستو خیلی جمع کن به بهونه صحبت کردن یهو رامت نکنه تنها بشین

مال دیشبه، کارت همسرم دست من بود، بهش ندادم گفتم ولخرجی میکنی، بعدش رفت ی سر بیرون، فک کرد کارت من تو کیفشه،از کارتش پول انتقال داد ب کارت من، 😁😁😁😁😁😁😁

عصبانی شده بود🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤣🤣🤣

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
مخصوصا طرف من ک ی لاشیه...هرکار میکنع...مرسی از راهنمایتت نه تنها نمیشم.

خواهش میکنم عزیزم ایشالاه که این مرحله رو پشت سر بزاری من خودم گذروندم سخته اما میارزه فقط غصه نخور که داغونت میکنه بعدشم برا زندگیت برنامه بریز و با هدف باش اینجوری خیلی انرژی میگیری 

درسته سه سال زندگیت رفت اما بجاش تجربه کسب کردی که اگر این تجربه رو بکار بگیری تو زندگیت ازین به بعد مطمئن باش خوشبخت میشی

تجربه کسب کردن خیلی ارزشمنده به شرطی ازش استفاده کنی .

2706