2410
2553
عنوان

اخرین چت با دوست پسرتون یا همسرتونو بذارین

| مشاهده متن کامل بحث + 34701 بازدید | 384 پست
اسکرین شات زیرخاکی😂 دیروز توی گوشی شوهرم اتفاقاتی چت های شب خواستگاریمون رو پیدا کردم و برای خودم ف ...

ابدی البته      

الان جاتو گرفته یا ن؟

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اسکرین شات زیرخاکی😂 دیروز توی گوشی شوهرم اتفاقاتی چت های شب خواستگاریمون رو پیدا کردم و برای خودم ف ...

چندمدت دوست بودین؟چندسالتون بود؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
مال الان نیست که مال پار ساله متن پیام هایی که باهاش کات کردیم رو نذاشتم دیگه

پارسال دقیقا همین‌روز؟ چون تاریخ پیام‌هایی که گذاشتی مال امروزه.

کاش قبل از نوشتن شهربازی و آماده کردن چت فیک، به تعطیل بودنش فکر می‌کردی.

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.
2714
تاریخش مال امروزه ک 😑😑😑😑🙄

اره مال امروزه

تاریخ هرروز رو میزنه برا من نمیدونم چرا

الان نمیدونم چه روزی و چه ساعتی اون پیامو دادم بهش

باگ داره😑😑😑

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2706