2410
2553

بدشدت آدم استرسی مثلا بوده اینکه من اون درس یا پروژه خودم انجام داده باشم و خوندم و... ولی وقتی بخوام ارائه بدم اشتباه کنم یا بدشانسی میارم یا صدا قط ووصل میشه یا گوشیم هنگ میکنه اینها به کار مثلا دو روز وقت بزارم اخرش اون چیزی ک میخوام نشه واستاد فک میکنه خودم درست نکردم یا اماده نبودم درصورتی خیلی وقت میزارم خیلی ناراحتم اعتماد ب نفسم ازبین رفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نترس مجازی ک راحته.. تنها براخودت داری میگی

نفس عمیق بکش یه لیوان آب بخور.. به ارائت فکرکن فقط.. به دوستات و استاد فکرنکن

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

دوربین گوشی رو روشن تنظیم کن شروع کن به کارت بعد نگاهش کن برو جلو آیینه تمرین کن

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
کسی راه حلی داره که نتیجه گرفتع

من همیشه ارائه می دم خیلی هم راضیم از کنفرانس هام حتی خواهرم که دانشگاهه موقعه کنفرانس دادن از من نظر می‌پرسه و کمک می گیره 

این روش ها که بالا بهت گقتم رو انجام بده حتما

2714
برو جلو آینه برا خودت ارائه بده بعد هم که خواستی برای کلاستون ارائه بدی فک کن دوستای صمیمین هستن و د ...

خیلی سعی میکنم اروم باشم ولی متاسفانه هول میکنم اخرش استاد یه حرفی میزنه خیلی ناراحت میشم وبرعکس اون بچه ها ک هیچ درس نمیخونن نمره کامل میگیرن

من همیشه ارائه می دم خیلی هم راضیم از کنفرانس هام حتی خواهرم که دانشگاهه موقعه کنفرانس دادن از من نظ ...

اول برا ارائه دادن چی بگیم وچطور شروع کنیم و در پایان چی بگیم ک محترمانه باشه

خیلی سعی میکنم اروم باشم ولی متاسفانه هول میکنم اخرش استاد یه حرفی میزنه خیلی ناراحت میشم وبرعکس اون ...

خوب همینه دیکه به این فک کن که باید خودتو بهش ثابت کنی تا بفهمه خیلی هم کارت درسته

اگه خواعری چیزی داری برا اون کنفرانس بده 

اگه همش تمرین کنی همینطور که بهت گفتم دیکه برات راحت می شه

به اینکه چه اتفاقی ممکنه بیوفته و خراب بشه فکر نکن

وقتی ه که میکروفن میزنی فکر کن هیچ اتفاقی نیوفتاده و داری تو خونه واسه خودت تمرین میکنی اصلا فکر نکن که دارن گوش میدن 

خیلی هم تمرین کن قبلش 

با صدای بلند حرفاتو بگو لحنتو تغییر بده 

بنویس چیزایی که میخوای بگیو که فراموش نکنی

مسئول نصحیت کردن و روحیه دادن😂😍👐🏼

من هرروز یه چیزی توضیح میدم میفرستم برا معلمم اونم میزاره تو کلاس ذوق میکنم

اصلانم استرس نداره ب نظرم اتفاقا منتظر اون روزیم که از پایان نامم دفاع کنم    

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
2706