2737
2734
عنوان

کدوم رفتار مردا براتون جذابه کدوم رو مخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 102 پست

تا قبل از عقد بهم میگفت خواهرم.وحشتناک رو مخم بود.یادمه ساعت هشت صبح نوبت محضر داشتیم.ساعت ششصبح بعش پیام دادم دو ساعت دیگه واقعی مال هممیم.نوشت آره خواهرم امیدوارم زندگی امام زمانی شروع کنیم🙁🙁🙁

تا میبینه بی حوصله م میگه بپوش بریم دور بزنیم دلت وا شه😍 اما تو ریخت وپاش لنگه نداره😡

باید تو این کرونایی با سیاست هات درستش میکردی 

این کرونایی به نظرم فرصت خوبی برای تغییر دادن بعضی رفتارا بودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا قبل از عقد بهم میگفت خواهرم.وحشتناک رو مخم بود.یادمه ساعت هشت صبح نوبت محضر داشتیم.ساعت ششصبح بعش ...

ای خدا 

از قبل اشنایی داشتید و  در ررابطه بودید یا سنتی اشنا شدید؟ 

2728
باید تو این کرونایی با سیاست هات درستش میکردی  این کرونایی به نظرم فرصت خوبی برای تغییر دادن ب ...

یاد نمیگیره خواهر هر کاریش میکنم همون بی نظمیه که بود 

وای بر من تو همانی که امیدم بودی💔

خیلی باایمان بود،برام جالب بود پسر۲۲ساله اینقد باحجب و حیا باشه

رو مخ هم:بی نظمه خیلی ،۱۰سال از زندگی مشترکمون میگذره،بهتر شده ولی اوکی نشده هیچوقت😩😩

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2738
ای خدا  از قبل اشنایی داشتید و  در ررابطه بودید یا سنتی اشنا شدید؟

سنتی بود.با اینکه خواستگاری اومده بودن و انگشترش دستم بود بهم میگفت خواهر....اما این وسطا گاهی میگفت خیلی دوستت دارم .بهت علاقه پاک دارم....آخ یادش بخیر.ابنو که میگفت لپام گل مینداخت از خجالت

سنتی بود.با اینکه خواستگاری اومده بودن و انگشترش دستم بود بهم میگفت خواهر....اما این وسطا گاهی میگفت ...

🤣🤣🤣🤣

چقدر بین آدما تفاوت هست 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
خیلی باایمان بود،برام جالب بود پسر۲۲ساله اینقد باحجب و حیا باشه رو مخ هم:بی نظمه خیلی ،۱۰سال از زند ...

انشالله روز به روز بهتر بشه 

همین که با حجب و حیا بودن به 1000 تا چیز دیگه می ارزه

سنتی بود.با اینکه خواستگاری اومده بودن و انگشترش دستم بود بهم میگفت خواهر....اما این وسطا گاهی میگفت ...

حالا خواهر گفتنش به کنار

رابطه و دوران قشنگی بوده 

خوشبخت و پایدار باشید

رفتار خوبش: غیرتی شدناش🤩

رفتار تو مخی: غر زندناش😒

😂😂

زندگی ب من یاد داده برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بردارم و فردا را ب او بسپارم...     خدا جونم عااااشقتم  
2706