2733
2734

توروخدا بچه ها بخونین حتما

من تنبلی دارم شده تا۲۵روزتاخیرداشته باشم بهمن ماه۲۴ام شدم وبرای اولین بار۲۶اسفند دوباره پریودشدم یعنی فقط۲روزتاخیر

این ماه الان۷روزه عقب انداختم سینه هام به شدت دردناک شدن دردای کمروشکم دارم دوروزه منتظرم پریودبشم ولی خبری نیس حتی سحری کم خوردم درد شکم داشتم گفتم احتمال داره پریودبشم 

یه روز قبل موعدم تست زدم منفی شد به نظرتون امکان بارداریم هست؟

چون پریوداون ماهم منظم بود....

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

درداش مداوم نیس

مثلا من که همیشه صبح ها پریودمیشم دوروزه فقط صبح ها دردش رو دارم وبعدش خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

اره یه بی بی بزن الان دوباره خب

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یه بی بی بزن الان دوباره خب

آخه توخونه ندارم ازاین ورم هرآن منتطرم پریودبشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728