2726

متوجه نشدم چی نوشتی توضیح بده🤔

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو دانشگاه سراسری بعضی رشته‌ها  هم دوره روزانه و  هم شبانه پذیرش دارن...شبانه یعنی اینکه باید شهریه بدی مثل دانشگاه پیام نور و آزاد ...ولی خب کیفیت آموزش مثل دوره روزانه‌س فرقی نداره..تنها تفاوتش همون شهریه‌س

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
خب  برای رشته روانشناسی چقدره؟ توی دانشگاه تهران

نمی دونم فکر نکنم زیاد باشه چون رشته انسانی محسوب میشه نظر منو بخوای شبانه بهتره فردا که خواستی اصل مدرکتو بگیری پول نمی دی اما بقیه باید حساب کنند

نمی دونم فکر نکنم زیاد باشه چون رشته انسانی محسوب میشه نظر منو بخوای شبانه بهتره فردا که خواستی اصل ...

اگه با کنکور تجربی هم روانشناسی بره طرف 

انسانی محسوب میشه؟یا رشته جدا داره تو دانشگاه 

ببخسید سوال خودم نیست