2726

ميخوام باردار شم شوهرم نميزاره چيكار كنم بزاره يا يواشكي باردار شم راهي هست ؟ لطفا نظر بديد اقا يه راه حل توپ ميخوام بگين زرنگي كنيد

كاش تلخي روزگار الكل داشت

متاهل

بگو خطا کردی باردار شدم تست زدم مثبت بود بعد ازون دیگه رعایت نمیکنه فکر میکنه بارداری دیگه حل میشه و باردار میشی😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=186930861]متاهل بگو خطا کردی باردار شدم تست زدم مثبت بود بعد ازون دیگه رعایت نمیکنه فکر میکنه بارداری دیگه حل ...[/QUOTE تازه پريوديم گذشته ديده نشدم 

كاش تلخي روزگار الكل داشت
[QUOTE=186930861]متاهل بگو خطا کردی باردار شدم تست زدم مثبت بود بعد ازون دیگه رعایت نمیکنه فکر میکنه ...

خب تایم پریودیتو دقیق نگو مثلا بگو باید میشدم نشدم یه هفته قبل موعدت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔