2733
2734
عنوان

عرق کاسنی برای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 23 پست
صابون بچه یه صابون گرفتم ب اسم تریاک😐🤣میگن خوبه آره روتین هم دارم

منم میخوام صابون تریاک و بگیرم واسه لکه جوش خیلی میگن موثره

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
منم میخوام صابون تریاک و بگیرم واسه لکه جوش خیلی میگن موثره

عه جدی؟؟ من یه هفتس میزنم عرق کاسنی و روتین هم دارم یکم بهتر شده جوشام نمیدونم از کدومشونه😐شما از صابون تریاک استفاده کردی نتیجه دیدی؟؟ 

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم میگن هورمون مردونه داره

نمیدونم والا من که میخوردم ولی اگه اینجوریه شما نخور شاید واسه من ضرری نداشت ممکنه واسه شما نسازه

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
صابون بچه یه صابون گرفتم ب اسم تریاک😐🤣میگن خوبه آره روتین هم دارم

اصلا نباید صابون بزنید، صابون یا شامپو بچه پوست رو داغون می کنه، ما یک مجموعه آموزشی تجاری هستیم که مشاوره رایگان پوست و مو داریم اگر تصمیم داشتید که پوست تون به صورت کامل بررسی بشه و جوش کاملا اصولی برطرف بشه می توانم توی واتساپ براتون جلسه مشاوره هماهنگ کنم؟

2728
اصلا نباید صابون بزنید، صابون یا شامپو بچه پوست رو داغون می کنه، ما یک مجموعه آموزشی تجاری هستیم که ...

پس با چی بشورم

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
پس با چی بشورم

همون طور که گفتم مشاور بهتون میگه، باید شرایط بدنی تون اینکه چه موقع برون ریزی جوش دارید رو بررسی کنند و متناسب با آن بهتون می‌کند که چی استفاده کنید.

همون طور که گفتم مشاور بهتون میگه، باید شرایط بدنی تون اینکه چه موقع برون ریزی جوش دارید رو بررسی کن ...

آها هزینش چقدره

2738