2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یعنی حاصل روابط نامشروع یا اینکه برادرش بچه دار شده،دادن به مامانش بزرگ کنه؟

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

فیلم ترکی هس؟

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
2706