2703
2553
عنوان

دوست جونیا بیاین بگین چطوری با شوهرم رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 107 پست

من شوهرم همون اول گفت دوس ندارم داشته باشی چه تلگرام چه اینستا منم پاک کردم البته خودشم نداره اگه شوهرت داره بگو اگه برامن بده پس تو هم بده پاک کن براش 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
وقتی خودش داره همه اطرافیانم دارن چرا من نداشته باشم نمیخام که برم سواستفاده کنم تلگرام کانالهایی دا ...

بابا بیخیال والا همه دوستای من اینستا دارن. کل دخترای فامیلمون دارن. بعد همیشه هم در موردش صحبت می کنن ولی من شوهرم دوس نداره داشته باشم. البته تلگرام کاری نداره. ولی یبارم نشده باهاش رو این چیزا بحث کنم. حتی یبار بهش گفتم حداقل خودت اینستا نصب کن ببینیم چخبره توش😂 گفت نه میخوام چیکار بعد معتادش میشیم همون نبینیم بهتره

حالا کاری نداره من تل نصب کنم ولی خودم نمی خوام. خودشم فقط وقتی بخواد فیلم دانلود کنه تل نصب می کنه و بعدش حذف میکنه😂

حالا این ما اینم واتساپ😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا بیخیال والا همه دوستای من اینستا دارن. کل دخترای فامیلمون دارن. بعد همیشه هم در موردش صحبت می ک ...

این نظر منه البته اینستا و تللگرام فقط حجم نت را میخورن بعدم برای کسایی که باهاش کار میکنن خوبه 

2720
اره بابا تلگرام بماند اینستا هرکوفتو زهرماری هس این تو گوشیش داره

تو هم با ی خط مخفی نصب کن مخفیش کن رو صفحه گوشیت دلت خنک شه 

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

استارتر جان ناراحت نشی نکنه خودش سرو گوشش میجنبه نمیخواد شما متوجه بشی

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
زدنشم بماند فحشاش خیلی بهم برخورد بخدا نمتونم هضم کنم میگه تو سگی باید صدای سگ بدی یه جوری برخورد می ...

مقصر خودتی فقط خواهرم انقدر ک ضعیفی من بودم بقران ی بلایی سرش میاوردم چقدر مظلومو بدبختی

2714
والا من تو خانواده و فامیل این مدلی اصلا ندیدم

عکس پروفایلت کیه عزیزم

نمیدونم تازگیا شک کردم بهش چون تو بازیش چت میکنه اونم انگلیسی😠که من نفهمم

حواست باشه نمیتونم ترس بندازم تو وجودت ولی مشکوک میزنه.حالا همسر من باهام جرو بحث کرد چرا اینستا نصب نمیکنی😐😁😁😁😁برعکس شما.گفتم بتوچه خوشم نمیاد بتو هم ربطی نداره.من فقط واتساپ دارم 

وقتی خودش داره همه اطرافیانم دارن چرا من نداشته باشم نمیخام که برم سواستفاده کنم تلگرام کانالهایی دا ...

وای خودش تل داره نمیزاره توبزنی؟من فکرکردم مثل شوهرمن ن خودش داره ن میزاره من بزنم.این دیگه ی چیزدیگس شوهرت

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨
کار از کار گذشته عزیز بچم دوسالشه اگه بچم نبود زندگیم ۱۸۰ درجه فرق داشت😔😭😭😭

فک میکنن بابچه البته ببخش میتونن هرغلطی میخوان انجام بدن ببین عزیزم بشونش سرجاش نقطه ضعفم نشون نده اصلا چرابهش گفتی اجازه گرفتی ازش که اینقدرپررو بشه

فک میکنن بابچه البته ببخش میتونن هرغلطی میخوان انجام بدن ببین عزیزم بشونش سرجاش نقطه ضعفم نشون نده ا ...

چیکارکنم دوستش داشتم بهش وابسته بودم دوست داشتن هرکاری میکنم بهش بگم درجریان باشه که اینطوری پرو شده اجازه نگیرم بدتر باهام رفتار میکنه که چرا بدون اجازه من نصب کردی

2706