2410
2553
عنوان

دوست جونیا بیاین بگین چطوری با شوهرم رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 107 پست

ولی اینوبگم گوشی من ویدیوکال داره قراره بهش بگم زرزدحرفشوگو ش نمیکنم اصلا.

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه تفکری داری  الان یعنی خونه همه گند زده شده و بچه  شون از گشنگی مرده؟

من همه گفتم؟من خودم ظرفیتشو ندارم  الکیم حرفوعوض نکن 

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨
ویدیوکال چیه🤔🤔ببخشید من اطلاعاتم صفره😁😂

تماس تصویری بااینترنت

ما هیچ کدوم نداریم ولی کاری هم به این چیزا نداریم که کی چی نصب کرده  یه سؤال جرا همون موقع نزد ...

😂😂😂اونموقع که من بهش گفتم روز بود اونم سرکار شب اومد خونه بحای سلام کردن زد توگوشم😠😫😫

2714
😂😂😂اونموقع که من بهش گفتم روز بود اونم سرکار شب اومد خونه بحای سلام کردن زد توگوشم😠😫😫

ببین عزیزم بشین خوب فکر کن 

اینستا و تلگرام بیشتر واجبه یا آرامش و احترام در زندگی 

بجای لجبازی با هم از راه درستش وارد شو گلم نذار زندگی به کامت تلخ بشه 

اینستا و تلگرام را به خاطر بچه ات هم شده نصب نکن گلم چیز جالبی نداره من خودم هم اصلا طرف این جور چیزا نمیرم با اینکه همسرم اصلا و ابدا کاری به این چیزا نداره

ببین عزیزم بشین خوب فکر کن  اینستا و تلگرام بیشتر واجبه یا آرامش و احترام در زندگی  بجای ...

وقتی خودش داره همه اطرافیانم دارن چرا من نداشته باشم نمیخام که برم سواستفاده کنم تلگرام کانالهایی داره بعضئاشون اموزندست

اها اونوقت نمیدونه 🤔🤔

میگم بهش

فکرکردم مخفیه مثلا کسی نمیتونه بفهمه که داری

عزیزم ببین ی ماشین حساب هست اگه app hiderهم نصب کنی برنامه هارومیتونیتوماشین حساب مخفی کنی رمزبزاری.درظاهرعین ماشین حسابه باهاش میتونی حساب کنی امادرباطن مخفی کننده هست.ازمن میشنوی پنهانی نرومن۴ سال هم اینستاهم تل داشتم مخفی.چندماهه پاکش کردم راحتم.صب کن الان عکس ماشین حسابوبرات میفرستم

2706