2726

دیروز بهش گفتم میخام تلگرام نصب کنم همه دارن خانواده خودت همشون دارن دوست دارم منم داشته باشم میگه اگه وجودشو داری نصب کن میگم یه دلیل بیار ‌که نصب نکنم میگه شب بیام دلیلشو نشونت میدم (داشت تهدیدم میکرد با حرفاش)،شب اومد از راه رسید یکی زد تو صورتم میگه تو سگی بیاید صدای سگ بدی باید هوپ هوپ کنی این گوشی مال تو نیست ماله بچمه که بازی کنه فحشی نبود که رو ازم نکنه گوشیمم گرفت بود امروز صبح گذاشته بود رو اپن بنظرتون چطوری رفتار کنم باهاش واقعا دلم شکست بهم برخوردفحشاش میخام بی توجه باشم اون بیاد سمتم برای اشتی نازمو بکشه😭😭😭😭

خودش تلگرام داره؟!

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی این شوهرا رو از کجا پیدا میکنید؟

و اینکه چطور به پاشون میمونید؟  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2728

نمی دونم چرا بعضی مردا رو تل و اینستا اینقدر حساسن همسر خودمم یکی از این مرداست من که کنار اومدم با اینکه چن بار دلیلش رو پرسیدم اما هیچ وقت به جواب نرسیدم اول اینکه بی خیال شو دومم اینکه ناز کن و باهاش آشتی نکن وقتی اومد سمتت بهش بگو من که نصب نمی کنم اما دلیلشو بگو حداقل بدونم

اره بابا تلگرام بماند اینستا هرکوفتو زهرماری هس این تو گوشیش داره

واقعا چ آدمیه

خیییییلی شکاکه پس حتما نیاز ب روانپزشک داره

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

شوهرمنم روتلگرام واینستاحساسه ولی من گیرندادم تاحالابهش ولی یه باردیدم اینستانصب کردواسه خودش بدون اینکه بهش بگم ازتوی گوشیش حذف کردم بعدکه فهمیدگفت چرااینکاروکردی گفتم به همون دلیل که تونمیذاری من این چیزاروداشته باشم

2706