1874
2042
عنوان

دوست جونیا بیاین بگین چطوری با شوهرم رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 107 پست
چه تفکری داری  الان یعنی خونه همه گند زده شده و بچه  شون از گشنگی مرده؟

من همه گفتم؟من خودم ظرفیتشو ندارم  الکیم حرفوعوض نکن 

کاربری پنجممه.  شَرحی ِز حال و حالی زِ شَرح نیست🖤🥀
ما هیچ کدوم نداریم ولی کاری هم به این چیزا نداریم که کی چی نصب کرده  یه سؤال جرا همون موقع نزد ...

😂😂😂اونموقع که من بهش گفتم روز بود اونم سرکار شب اومد خونه بحای سلام کردن زد توگوشم😠😫😫

😂😂😂اونموقع که من بهش گفتم روز بود اونم سرکار شب اومد خونه بحای سلام کردن زد توگوشم😠😫😫

ببین عزیزم بشین خوب فکر کن 

اینستا و تلگرام بیشتر واجبه یا آرامش و احترام در زندگی 

بجای لجبازی با هم از راه درستش وارد شو گلم نذار زندگی به کامت تلخ بشه 

اینستا و تلگرام را به خاطر بچه ات هم شده نصب نکن گلم چیز جالبی نداره من خودم هم اصلا طرف این جور چیزا نمیرم با اینکه همسرم اصلا و ابدا کاری به این چیزا نداره

2039
ببین عزیزم بشین خوب فکر کن  اینستا و تلگرام بیشتر واجبه یا آرامش و احترام در زندگی  بجای ...

وقتی خودش داره همه اطرافیانم دارن چرا من نداشته باشم نمیخام که برم سواستفاده کنم تلگرام کانالهایی داره بعضئاشون اموزندست

فکرکردم مخفیه مثلا کسی نمیتونه بفهمه که داری

عزیزم ببین ی ماشین حساب هست اگه app hiderهم نصب کنی برنامه هارومیتونیتوماشین حساب مخفی کنی رمزبزاری.درظاهرعین ماشین حسابه باهاش میتونی حساب کنی امادرباطن مخفی کننده هست.ازمن میشنوی پنهانی نرومن۴ سال هم اینستاهم تل داشتم مخفی.چندماهه پاکش کردم راحتم.صب کن الان عکس ماشین حسابوبرات میفرستم

کاربری پنجممه.  شَرحی ِز حال و حالی زِ شَرح نیست🖤🥀
2055
وقتی خودش داره همه اطرافیانم دارن چرا من نداشته باشم نمیخام که برم سواستفاده کنم تلگرام کانالهایی دا ...

بابا بیخیال والا همه دوستای من اینستا دارن. کل دخترای فامیلمون دارن. بعد همیشه هم در موردش صحبت می کنن ولی من شوهرم دوس نداره داشته باشم. البته تلگرام کاری نداره. ولی یبارم نشده باهاش رو این چیزا بحث کنم. حتی یبار بهش گفتم حداقل خودت اینستا نصب کن ببینیم چخبره توش😂 گفت نه میخوام چیکار بعد معتادش میشیم همون نبینیم بهتره

حالا کاری نداره من تل نصب کنم ولی خودم نمی خوام. خودشم فقط وقتی بخواد فیلم دانلود کنه تل نصب می کنه و بعدش حذف میکنه😂

حالا این ما اینم واتساپ😁

عظمت در نگاه توست نه در آنچه که می بینی🌼🍃🌼 قلبم با هر تپشی قصه عشق تو را می گوید💕💕 خدا یکی عشق یکی😍😍   زندگی من خلاصه میشه در نفسهای عشقم و دختر کوچولوم♥️♥️ من به فداتوووون😚😚😋😋💞💞💙💙
بابا بیخیال والا همه دوستای من اینستا دارن. کل دخترای فامیلمون دارن. بعد همیشه هم در موردش صحبت می ک ...

این نظر منه البته اینستا و تللگرام فقط حجم نت را میخورن بعدم برای کسایی که باهاش کار میکنن خوبه 

این نظر منه البته اینستا و تللگرام فقط حجم نت را میخورن بعدم برای کسایی که باهاش کار میکنن خوبه  ...

آره

البته من چون تا حالا نداشتم نمی دونم چقد نت میبرن

عظمت در نگاه توست نه در آنچه که می بینی🌼🍃🌼 قلبم با هر تپشی قصه عشق تو را می گوید💕💕 خدا یکی عشق یکی😍😍   زندگی من خلاصه میشه در نفسهای عشقم و دختر کوچولوم♥️♥️ من به فداتوووون😚😚😋😋💞💞💙💙
اره بابا تلگرام بماند اینستا هرکوفتو زهرماری هس این تو گوشیش داره

تو هم با ی خط مخفی نصب کن مخفیش کن رو صفحه گوشیت دلت خنک شه 

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

استارتر جان ناراحت نشی نکنه خودش سرو گوشش میجنبه نمیخواد شما متوجه بشی

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
زدنشم بماند فحشاش خیلی بهم برخورد بخدا نمتونم هضم کنم میگه تو سگی باید صدای سگ بدی یه جوری برخورد می ...

مقصر خودتی فقط خواهرم انقدر ک ضعیفی من بودم بقران ی بلایی سرش میاوردم چقدر مظلومو بدبختی

والا من تو خانواده و فامیل این مدلی اصلا ندیدم

عکس پروفایلت کیه عزیزم

1718