2733
2734
عنوان

خرخرکردن نوراددراثرریفلاکس معده

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 74 پست
یچیز بگم من پسرم سرمام میخورد میبردم دکتر نهایت داروهایی ک میدادو استفادشون میکردم فقط استامنوفین و ...

کولیک دخترم خیلی شدیده

اخه جیغ میزنه در حدی که نفسش میره

راه بردن اصلا فایده نداره براش. فقط تو پتو تاب دادن

درست میگی این داروها که اصلا تاثیری ندارن چرا میدم ب بچه 😕

خب تو خواب زیاد شیر نمیخوره

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
کولیک دخترم خیلی شدیده اخه جیغ میزنه در حدی که نفسش میره راه بردن اصلا فایده نداره براش. فقط تو پت ...

بنظرم هرچی ک باشه بچه با مهرمادر آروم میشه تا دارو 

چیزای نفخ دار نخور خودت چای نبات بخور خودت چون بهش شیر میدی  دلش گرم بشه  بعد با روسری شکمشو ببند ک گرم بشه سفت نبندی یموقع عرق و این چیزارو من قبول ندارم ب نوزاد دادن تا3/4ماهگی خوب میشه

خب هنوز کوچیکه همون یذره ای ک میخوره شاید سیر میشه 1/30یار بده هرچقد ک میخوره فقط منظم بده 

پسرم الان دندن میخاد دربیاره همش کلافس از بس رو پام تاپ میدم ک بخابه و آروم باشه باور کن پوسته پاشنه پام رفته خون میاد😁

کلا دوسدارم خود درمانی کنم تا دارو 

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف آفی ستامول ۱۲۵ هر۴ساعت اگرتب داشت قطره آد عیبی نداره  

سلام گلم

تب پسرت قطع شد؟

راستی این قرص نکسیوم خواب اوره؟

حس میکنم دخترم خیلی میخوابه. یا شایدم سوزش معدشو‌کم کرده میخپابه

دوروزه دارم میدم صبح ها یک چهارم. پودرشو پیدا نکردم

2728
سلام گلم تب پسرت قطع شد؟ راستی این قرص نکسیوم خواب اوره؟ حس میکنم دخترم خیلی میخوابه. یا شایدم سو ...

قرص نکسیوم نمیدونم والا ولی پسرم ازوقتی واکسن زده خوابش زیادشده یکشنبه واکسن زده تاامروزخوابه همش 😢

قرص نکسیوم نمیدونم والا ولی پسرم ازوقتی واکسن زده خوابش زیادشده یکشنبه واکسن زده تاامروزخوابه همش 😢

اون ک واسه استامینوفن هس احتمالا

نمیدونم ولی نکسیوم تونت زدم خواب آوره اخه سرمن بانکسیوم نمیخوابه فقط باکلوفن میدم میخوابه 

عزیزم کولیک پسرت در چ حاله

منک داغون شدم

2738
افتضاح تازه پسرمن آلرژیم داره 😢😢😢

سلام پسرت هنوز زیاد میخوابه؟

دخترم حس میکنم یکم زیاد میخوابه البته عصر که بشه اون جیغ و فریادهاش سرجاش هس

دوروز هم هس پی پی نکرده ⁦☹️⁩

افتضاح تازه پسرمن آلرژیم داره 😢😢😢

واسه واکسن خیلی بینابی کرد؟

هفته دیگه باید ببرم واسه واکسن. میشه بگی چیکار کنم نکنم!؟ شیاف هرچندساعت بزارم نصف بزارم یا کامل؟

سلام پسرت هنوز زیاد میخوابه؟ دخترم حس میکنم یکم زیاد میخوابه البته عصر که بشه اون جیغ و فریادهاش سر ...

نه تاثیرواکسن بودانگارتاچهاررورهم شب خوابیدهم روز امابعدش خوب شد واسع پی پی کردنشم ببین شیرکامل بهش میدی اگر آره یکم خودت انجیرخشک خیس کن بخور شکم نوزادتم باروغن زیتون ماساژ بده آروم 

واسه واکسن خیلی بینابی کرد؟ هفته دیگه باید ببرم واسه واکسن. میشه بگی چیکار کنم نکنم!؟ شیاف هرچندساع ...

خیلی من ک قبلش کاری نکردم بعدشم میای روزاول کمپرس سرد روزدومم کمپرس گرم میذاری شیافم درصورت تب ودرد هر۴ساعت کاملشومیذاری

خیلی من ک قبلش کاری نکردم بعدشم میای روزاول کمپرس سرد روزدومم کمپرس گرم میذاری شیافم درصورت تب ودرد ...

کمپرس چیه؟

پارچه گرم کنم بزارم؟

2706