2726
عنوان

۲۰ اسم پرطرفدار دختر و پسر ایرانی در سال ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 102 پست
خب خودتونم تو دوازده تا یه دونه فاطمه بود یا امیرعلی

عزیزم من ک گفتم استان سیستان و بلوچستان تازگیا زیاد بچه میارن و اکثرا همین اسما رو میزارن و یا روستاها توی شهرای بزرگ کمتر بچه میارن

خودمون بچه های دهه نودیمون اسماشون  محمدمهدی  امیرعلی محمدحسین امیرحسین پارسا پویا ...

من دخترم ۱۴۰۰هست که اسمش ریحانه

دوستای همسرم چندتاشون بچه‌دار شدن 

چندتاشونم توراهی دارن 

اسماشون 

محمدحسن

مهدیار

فاطمه 

حلما 

فاطمه 

زهرا 

سیدمجتبی 

تو اقوام هم اکثرا بچه‌ها دهه ۸۰

مصطفی داداشم

ابوالفضل پسرخاله‌هام

امیرحسین

رهام

رضا

محمدامین 

محمدطاها

محمدمهدی

محمدصدرا 

مجتبی 

محسن 

امیرعلی

امیرمحمد 

نرگس

حدیثه

معصومه 

زهرا 

حتی اقوام دور هم اکثرا اسامی مذهبی گذاشتن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه اونروز ینفر تو نینی سایت میگفت میخوام اسم دخترمو بزارم کاترین هیچ کس بهش نگفت چرا اسم ایرانی نمیذاری مثل خانمایی که میگن اسم عربی و مذهبی نذار منم بهش گفتم گف میخوام اسم بچم خاص باشه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

پسر اولم اسمش طاها هس بنظرتون دومی پارسا خوبه براش این اسمو خیلی دوس دارم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2728
پسر اولم اسمش طاها هس بنظرتون دومی پارسا خوبه براش این اسمو خیلی دوس دارم

عالیه

صدرا هم قشنگه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
من دخترم ۱۴۰۰هست که اسمش ریحانه دوستای همسرم چندتاشون بچه‌دار شدن  چندتاشونم توراهی دارن  ...

دقیقا همینه

کسی که اسم بچشو میذاره ریحانه (خودم هم ریحانه هستم )میدونه اسمیه که زیاده ( یادمه سالی که کنکوری بودم تو کلاس 27 نفره 6 تا ریحانه داشتیم ) ولی اینقدر اسم رو دوست داره که براش مهم نیست

در حالی که اکثرا الان میبینن اسمی زیاده بیخیالش میشن و بیشتر به دنبال تک بودن اسم هستن و اصلی ترین ملاکشون برای انتخاب اسم کم بودنشه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

خداوندا به کاربریم رحم کن 

دوستان من اصلا این آمار رو قبول ندارم، کاملا ساختگی مثل همه آمار های دیگه، فقط به صورت تکراری چند تا اسم مذهبی رو تکرار میکنن وسطش چند تا اسم جدید هم میذارن، چرا اینکار رو میکنن که کاملا واضحه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
دروغه اینا من الان پونزده ساله بیشتر از صد تا بچه دیدم بدنیا اومدن تو اینهنه یه دونه اسم فاطمه و ...

من مامانم معاون مدرسست لیست بچه هارو دیدم اصلا اینجوری ک میگید نبود هنوز خیلیا مذهبی میزارن

کاش دیگه بی خیال مرسانا و دلوین میشدن. حالا باز مرسانا پارسال تاحالا از مد افتاده ولی این دلوین هنو ...

اخه قشنگ هم نیستن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست