2737
2739
عنوان

وجود دو تا بیمار کنار هم😔

589 بازدید | 24 پست

شوهرم چند ساله بیماری ریه داره و از طرف دیگه پسرم دو روره علائم کرونا داره و به شدت نگرانم که چه اتفاقی می خواد رخ بده. خونمونم کوچیکه نه پسرم نه شوهرم هیچ کدوم پاسک هم نمیزنن. به شدت هم استرس دارم علایم پسرم شدیدتر بشه. رفتم داروخونه فقط آزیترومایسین داده و یه شربت ویتامبن.واقعا به مریض کرونایی فقط همین دارو میدن؟داروی دیگه ای نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت 14 روز بفرست خونه یه آشنا 

گناه داره 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

کرونا فقط باید استراحت کنی و قرنطینه بشی و ویتامین ها و قرص ها ت خوب استفاده کنی و اب هویچ و مایعات فراوانی بخوری غذا چرب نباید بخوری ولی من رفتم دکتر فقط یک کیسه دارو داد

2738
دکتر ببرید اخه کرونا گاهی بدون سرفه ریه رو درگیر میکنه اینجا هرکس کرونا میگیره دکتر براش سیتی اسکن ...

😢😭وای چه وحشتناک .اخه اینجا شنیدم همه این جوری تو خونه با استراحت و اب میوه جات خوب شدن😪

😢😭وای چه وحشتناک .اخه اینجا شنیدم همه این جوری تو خونه با استراحت و اب میوه جات خوب شدن😪

اره اوایل همه استراحت میکردن اما این سری خیلییی از اقوامای ما گرفتن و رفتن دکتر و همه اسکن ریه انجام دادن

شما دکتر ببری خیال خودت راحت تره شاید اسکن ریه هم نخواد

یه دختر ترک . سارای هستم 
2706