2737
2734

میخام چله زیارت عاشورا بگیرم میگن باید با نماز بخونی که قبول باشه ولی من نمازشو بلد نیستم میشه راهنمایی کنید چجوری بخونم اگه کسی بلدع؟

سلام لطفا واسم دعا کنید هرکسی تو تاپیک هست دعا کنه اسمم پانیذ اگه سر نماز هم دعا کنید ممنونم دعا کنید که به خواسته ی فلبم برسم 

اگه کردید لایک کنید انشاالله همه حاجت روا بشیم 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

[QUOTE=186908069]میخام واسه حاجت گرفتن 

🍂 ‌✅✅🌹🌹طريقه ختم زيارت عاشورا در چهل روز از زبان حضرت استاد آيت الله حق ‎ شناس از استاد فرزانه خود حضرت آيت الله العظ.مي بروجردي (ره) نقل مي كنند.

1️⃣ 🌹صد مرتبه تكبير(الله اكبر).
2️⃣ 🌹لعن و سلام زيارت (اللهم العن اول ظالم ... السلام عليک يا اباعبدالله وعلي الارواح التي...) هر کدام يک مرتبه  .
3️⃣🌹 زيارت عاشورا از اول تا ابتداي صد لعن و سلام يک مرتبه (دیگه لعن رو نگو وبلند شو).  
4️⃣🌹دوركعت نماز هديه به حضرت ابا عبدالله(ع)
5️⃣🌹صد مرتبه تكبير (الله اكبر)

6️⃣🌹خواندن زيارت عاشورا از اول تا آخر به همراه صدمرتبه   لعن   وصدمرتبه سلام وسجده
7️⃣🌹دو رکعت به نيت نماز زيارت عاشورا براي (اين دو رکعت نماز جزء زيارت است 🌹

✅🌹اما لازم است که نکات زير در اين اربعين حتما رعايت شود:
1️⃣🌹در طول خواندن زيارت عاشورا مراقبت از اعمال لازم ميباشد.(ترك محرمات، فعل واجبات) مراقبه یعنی اگه گناهی هم سر زد سریع از خدا معذرت خواهی کنه بیشتر مراقبت کنه ان شالله
2️⃣🌹حرف نزدن بين زيارت عاشورا (در يك مجلس خوانده شود تا تمام نشده بلند نشويد) تجدید وضو مشکلی نداره
3️⃣🌹شروع زيارت عاشورا روز چهارشنبه باشد بهتره اگه نشد از هر روزی هم بخوای میتونی .
4️⃣🌹اداى صحيحِ عبارات زيارت عاشورا.
5️⃣🌹بجز اهل منزل كسي از خواندن‌ زيارت عاشورا مطلع نگردد.(مخفيانه باشد)
6️⃣🌹بين طلوع و غروب آفتاب خوانده شود.
7️⃣🌹چهل روزمستمرخوانده شود وهر روزصدقه براي سلامتي آقا امام زمان (عج) داده شود.
8️⃣🌹بانوان در ايام خاص، خواندنِ زيارت عاشورا را به شخص ديگرى واگذار نمايند.

✅🌹من هر زمان این چهله عاشورا رو خودم خوندم و به رفقام خانوادم دادم خوندن فامیل همه حاجت گرفتن مگر درست نخونی کلید یه دندونش هم کلید ساز خوب سمباده نزنه در باز نمیشه یک ساعت طول میکشه با امید بخون. التماس دعا خادم كانال - سيد ابراهيم

از چهارشنبه خوبه شروع بشه غیر چهار شنبه هم مشکلی نداره میتونی به کسی بگی برات چله رو بخونه یا رفقاتی یا پولی هدیه ای بگیر براش بخونه تو ایام خاص بعضی ها نمیتونن نایب بگیرن براشون بخونن خلاصه اولیا خدا نیستیم که اعمالمونم که از سقف خونه و دعا هامون بالا نمیره باید زور بزنیم به خاطر آبروی امام حسین(ع)خدا نظر کنه حاجتمون روا بشه عاقبت به خیر بشیم ان شاءالله
✅🌹به ایت الله حق شناس ره گفتم حاجت چرا از خدا نخوایم فرمود مگه خدا با امام حسین ع فرق میکنه امام حسین ع به اذن خدا شفا رو تو دستای پزشک قرار میده مریضت شفا پیدا میکنه

🍂
🍂🍃
🍂🍃🍂🍃
🌸🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂
👁‍🗨کانال دوست داران آیت الله حق شناس و آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)🌹

✅🌹اميد است هديه مبارك و گرانقدري باشد از گنجينه فيوضات اولياءالله براي شيفتگان معرفت الهي.

✅🌹 ايشان مي ‎ فرمودند :
شما چهل روز زيارت عاشورا بخوانيد و در آن چهل روز مراقبت شديد نفس را عهده ‎ دار باشيد؛ هر حاجتي که از خدا بخواهيد به شما داده مي ‎ شود و اگر از خدا حاجتتان را نگرفتيد، بياييد که من براي شما حاجتتان را از خدا مي ‎ گيرم و من ضامن آن هستم اگه درست در خونه امام حسین ع رو بکوبی ان شالله🌹✅
🍂🍃
🍂🍃🍂🍃

🍂