2726
عنوان

رفتار مادربزرگ

239 بازدید | 18 پست

دوستان من مادرم یه مدتیه که نارسایی قلبی داره و حال اصلا مساعدی نداره و قرصاش رو هم نمیخوره و به دستورات پزشک هم اهمیتی نمیده و قرار بود بره برای عمل قلب باز که نرفت.

الانم اصلا حال خوشی نداره ، بعد حالا توی همین اوضاع یه خواستگاری برای خواهره من پیدا شد که ۱۵ سال از خواهره من بزرگتره ، ینی اون اقا ۴۱ سالشونه ، بعد خواهره من از اول به خاطر اختلاف سنی زیاد ایشون رو رد کرد.

اونوقت مادربزرگم همش زنگ میزنه میگه شما ها که وضع زندگیتون اینجوری شده و مادرتون مریضه باید با هر کسی اومد ازدواج کنید.

خواهره منم اعصابش بهم ریخت جیغ و داد کرد پای تلفن.

اصلا مادربزرگه من متوجه شرایط ما نمیشه ینی با اینکه توقع درک بیشتری ازش داریم ولی خیلی داره اعصاب همه مارو بهم میریزه.

دوستان به نظر شما ما باید چکار کنیم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دنبال دردسرین هرر چی اتفاق می افته میگین! 

کار درستی کرد 

یا ازدواج خوب و مناسب یا یه عممر مجردی و آرامش اعصاب 

من اصلا برام میگن تا مطمئن نیستم حتی به مادرم نمی گم چون هم ذهن اش مشغول میشه ؛ هم میره اینور اونور میگه حوصله فضولی و پرس و جو دیگرانو ندارم

واقعا اون آقا کیس مناسبی نبوده دختر ۲۶ساله و یه آقا ۴۱ساله ، شما برای مادربزرگ اون دلیلشو توضیح بدین قانع نشد سکوت کنید بذارید بگه بالاخره خودش خسته میشه

پرستار nicu
دنبال دردسرین هرر چی اتفاق می افته میگین!  کار درستی کرد  یا ازدواج خوب و مناسب یا ...

اخه از بس که شرایط زندگیمون بهم ریخته شده که دیگه حواسمون به این نبود که مثلا کسی فعلا متوجه نشه 

ینی خودش یهو اتفاقی متوجه شد

😔😔😔

عزیزم نارسایی مادرتون چیه اریتمی قلب هستن من پدرم این مشکلو داره داغون شدیم از دکتر بیزاره قرص هاشم اصلت نمیخورد بخاطر بی توجهی هاش  نارسایی زد ب ریه و کلیه اش شکمشم اب اورده بود وقتی بردیمش بیمارستان دکتر گفت معجزه شده ک سکته نکرده یکماه بستری بود چند روزه مرخص شده ولی همش اکسیژن میزنه 😭

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘
واقعا اون آقا کیس مناسبی نبوده دختر ۲۶ساله و یه آقا ۴۱ساله ، شما برای مادربزرگ اون دلیلشو توضیح بدین ...

اخه عزیزم ما الان حال مادرمون خیلی بده بعد مادربزرگمون احساس میکنه همه کاره شده

همش زنگ میزنه اذیت میکنه

خستمون کرده دیگه

عزیزم نارسایی مادرتون چیه اریتمی قلب هستن من پدرم این مشکلو داره داغون شدیم از دکتر بیزاره قرص هاشم ...

عزیزم دکتر به ما گفت که عضله قلب خیلی ضعیف شده به خاطر همین قلب داره بد کار میکنه

اصلا گرفتار شدیم

مادره منم همش پاهاش باد میکنه و اصلا یه اوضاعی داریم😢😢

عزیزم دکتر به ما گفت که عضله قلب خیلی ضعیف شده به خاطر همین قلب داره بد کار میکنه اصلا گرفتار شدیم ...

خیلی بده انشالله زودتر شفا پیدا کنن الهی هیچ بچه ای بیماری پدر مادرشو نبینه ... بابای من قلبش خیلی بزرگ شده دریچه میترال قلب گشاد شده

خیلی بده انشالله زودتر شفا پیدا کنن الهی هیچ بچه ای بیماری پدر مادرشو نبینه ... بابای من قلبش خیلی ب ...

ممنونم عزیزم

همچنین پدر شما انشاالله که سلامتیشون رو بدست بیارن

ببخشید دکتر به شما نگفته که جراحی لازمه؟

ممنونم عزیزم همچنین پدر شما انشاالله که سلامتیشون رو بدست بیارن ببخشید دکتر به شما نگفته که جراحی ...

ن هنوز حرفی نزده زیر سی درصد جراحی قلب میخواد بابام چهل درصد کار میکنه قلبش ...مادر شما چند درصده 

ن هنوز حرفی نزده زیر سی درصد جراحی قلب میخواد بابام چهل درصد کار میکنه قلبش ...مادر شما چند درصده&nb ...

عزیزم خداروشکر که پزشک بهتون نگفته عمل میخواد

قلب مادره منم ۱۵ درصد کار میکنه و نارسایی شدید داره

خیلی داریم بدبختی میکشیم

2706