2733
2734
عنوان

چکار کنم لطفا بهم بگید !

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 20 پست
ازنظرفسادش میگم عزیزم بعدم اینکه اگه اهل پا دادن نباشی خیلی زود جایگزینت میکنن ومیزارنت کنار نه بیمه ...

ممنون از صحبت خوبت فقط توی هنر کارگردانی ش چی اونم موفقعیت نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از صحبت خوبت فقط توی هنر کارگردانی ش چی اونم موفقعیت نداره؟

عزیزم کارگردانی الان یکی مثه ریحانه پارسا اونم کارگردانی خونده .ولی اخرعاقبتش چیشد ؟ عزیزم سینمای ایران خیلی فاسده خیلی باید گرگ باشی تابتونی توش دووم بیاری اونموقه که معروف معروف بشی اگه به خواسته های کثیفشون تن ندی راحت زیرابتو میزنن ندیدی چه شایعاتی برای کارگردانای معروف مثه مهران مدیری درمیارن یا ندیدی ریحانه پارسا برای داماد مهدی هاشمی چی گفت ؟عزیزم ببین شغلی رو انتخاب کن که باهاش بتونی به مردمت خدمت کنی .

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
عزیزم کارگردانی الان یکی مثه ریحانه پارسا اونم کارگردانی خونده .ولی اخرعاقبتش چیشد ؟ عزیزم سینمای ای ...

من واقعا متوجه نمیشم !یعنی چی کی آدمو مجبور میکنه که به خواست های اونا گوش بده خود آدم عقل داره خوب از بعد تشخص میده خب میتونه به خواست های کثیف اونا عمل نکنه

2731
من واقعا متوجه نمیشم !یعنی چی کی آدمو مجبور میکنه که به خواست های اونا گوش بده خود آدم عقل داره خوب ...

عزیزم اره به خواسته هاشون عمل نکنی مساویه با بیکاری و خونه نشینیت وبعد کلی زحمت باید رشتتو ببوسی بزاری کنار سینما یه جاییکه بافامیل بازی وپارتی بازی و کثافت کاری فقط میتونی کارتو پیش ببری مخصوصا وقتی خانم باشی.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.