2737
2734

میکنید برای همیشه؟

یه آقایی بازنش خیلی مشکل داشتن مشکلشون فقط خیانت ومواد نبود،

(خیلی خلاصه میگم که حوصلتون سرنره)

بعد خانومش رفت خونه پدریش برای طلاق،شوهرشم فکرمیکرد این عاشق کس دیگه ایه که رفته،بعد اومده بود ازطریق دایرکت به یه زن خرابی که تومحل کارش رفتامد داشته گفته بیا زیرزبون زنمو یه جور بکش بدونم چرا میخوادطلاق بگیره،بعدزن این اقاهم واقعا ساده ست،وکلی استوری های غمگین میزاشته تااینکه این خانم باهمکاری اون آقا پیام میده به خانومه ودردودل خودشو جازده جای یه خانومی که مثلا شوهرش خیانت کرده ودردودل کردن تا جاییکه زنه برمیداره یه آهنگی میفرسته که زن این آقا یادش بوده که ینفرکه دوسش داشته اون آهنگ رو گوش میداده،سریع برمیداره میگه دلیل فرستادن این آهنگ چی بود واینستاده تااون بگه همین جوری،سریع میگه اینوکسی گوش میداده که عاشقم بوده،خلاصه همین میشه مدرک برای شوهرش که این عاشق اونه وبااونه ومیره درخونه دختره سروصداکه خانوادش بفهمن دختره خرابه،درصورتیکه واقعا اون دخترپاکه وفقط خاطرخواه داشته،خلاصه اینکه بعدش به شوهرش میگه چرا اینکارو کردی چرا به یه زن خراب گفتی حداقل خودت امتحانم میکردی و....بعد شوهرش میگه مگه توچه فرقی داری بااون!!!!!!

بعداون دل زنش خیلی شکسته ست دیگه میخواد جدابشه،وبعضی اوقات بفکرانتقام ازاون زنه وشوهرشه،ولی شوهرش بعدش کلیییی منت کشی میکنه وکلی پیام میده الان بهش،بنظرتون باید چکارکنه زنه؟؟؟؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

طلاق هیچی

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نفعمیدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

چون پرده های احترام بینشون پاره شده 

فقط طلاق

برگرده هم موقتیه

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706