2726
عنوان

بواسیررر

152 بازدید | 23 پست

ببخشید یه بیرون زدگی به اندازه ی نخود از معقد زده بیرون وقتی یبوست بشم یا فشار به معقد بیاد خون میاد یکم  تو مدفوع چیکار کنم بواسیر بهتر شه کسی هس بواسیر داشته باشه ؟! 

بعضیا میگن بیرون زدگی اگه رعایت کنی یبوست نشی خودش خود ب خود میره داخل و درست میشه درسته !

سبزی جات و میوه زیاد بخور

م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀من هیچوقت ناخواسته کسیو اذیت نکردم؛ هَمَش برنامه ریزی شده‌س! »️ 🤭🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از هربار دفع حتما کالاندولا ترجیحا مارک دینه بزن و نذار یبوست بشی (با مصرف سبزی و میوه اگر دارو بخوری روده سریع وابسته میشه)

بیرون زدگی میره داخل اگر هم نره درد و خونریزیش تموم میشه اذیت نمیکنه

2728

برای مشکلت فقط بروپیش یه دکترخوب گیاهی

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
ده ساله دارم پدرمو دراورده یبوست میگیرم ببخشید میزنه بیرون روزهاییی که استرس دارم و عصبی هستم هم خ ...

ارع خیلی بده 🤦🏻‍♀️😑

برا شما خون هم میاد تو مدفوع اگه یبوست باشی یا فشار بیاد؟

ده ساله دارم پدرمو دراورده یبوست میگیرم ببخشید میزنه بیرون روزهاییی که استرس دارم و عصبی هستم هم خ ...

منم همینطورم 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........

اگر دکتر رفتی و باشیاف و نخوردن لبنیات تغییر نکردی احتمال زیاد باید جراحی کنی

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
انواع توت مخصوصا توت فرنگی و کاهو خیلی زیاد موثرن آهان روزی یه حبه سیر خام بخور برای اینکه دهنت بو ...

من این سیر که گفتی شنیدم خیلی خوبه برا عفونت بدن 

نمیدونستم برا بواسیر هم خوب هس 

ممنون که گفتی عزیزم

2706