2726
عنوان

مراحل حموم کردن

2265 بازدید | 42 پست

بچه ها من عاشق حمومم ولی زیاد رفتنشم خوب نیست خودمو کنترل میکنم کمتر میرم ولی وقتی میرم دو ساعت میمونم و اینم بگم سعی میکنم از شوینده های سنتی استفاده کنم تا شیمیایی..

بیایید بگید مراحل شستنتونو ایده خوب بدید خودم اول با صابون مراغه موهام میشورم ک چربی حاصل از روغن کرچک که دیگرش زدم برا بعد نمک دریا میزنم ب موهام ماساژ میدم و با کلیپس میبندم.کیسه میکشم با سفید آب کل بدنمو قشنگ کیسه مبکشم و بعد اب کشی میکنم و شامپو شبنم یا داروگرب مقدار کم میزنم ب موهام اخه صابون مراغه گوهارو یجوری میکنه و با صابون مراغه لیف میزنم و آب کشی و تمام😊

مراحل شستنمونو بگیم😐🙄🐥🍃

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اووو

مت یه روز درمیون میرم لیفم گاهی نمیزنم چون نیاز نیست

حوصله داریها😐

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2706