2737
2734

سلام.شما با مهاجرت موافقید یا مخالف ؟ 

لطفا تاپیک رو به حاشیه نبرید و نظرتون محترمانه بگید.

مرسی عزیزان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای تحصیل و کار خوبه

اما خودم هیچوقت حاضر نیستم‌مهاجرت کنم

برای سفر کاملا مشتاقم اما مهاجرت نه !

بااینکه شرایط مهاجرت هم همسرم خیلی داشته اما راضی نشدم ک نه خودم برم نه ایشون تنها حتی برای تحصیل 

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
2738

درصورت داشتن مهارت زبان و پول موافقم درغیراینصورت خیر

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

اگه طرف مذهبی باشه که معمولا هم هست،بهش میگم خود خدا هم گفته مهاجرت خوبه وخود پیغمبرشم وقتی شرایط زندگی بهش سخت شد از مکه رفت مدینه،ادم هرجا زندگی براش بهتر بود باید بره،حالا میخواد از شهری به شهر دیگه باشه یا کشور به کشور

2706