2737
2734
عنوان

چقدر دلم یه سرگرمی میخواد

98 بازدید | 6 پست

بیرونی، رفیقی، ارتباطی بازی ای هیجانی چیزی باورتون میشه من 30 اسفند رفتم خونه بابابزرگم، 13 فروردینم رفتم خونه اون یکی بابا بزرگم، تا الان هیجا نرفتم 

اوضاع خونمون اصلا خوب نیست 🤕همه افسرده و ناراحت دلیلم دارن برای ناراحتی حق میدم بهشون 

ولی کم کم دیگه داره مغزم میپوسه از بی ارتباطی

بازیه آنلاین منچرزو دان کن سر گرم میشی

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم بخاطر کرونا همینیم جایی نمیریم و دلم تنگه برای روزایی که بی دغدغه تفریح میکردم و با کسایی که دوستشون داشتم بیرون میرفتم و...

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731

ببین اتفاقا همین الان تاپیک زدم درباره اش 

خودم داشتم دیونه می شدم 

قبل عید کلاس مجازی زبان برداشتم بی نهایت راضی بودم

الانم می خوام هم رقص بردارم هم زبان 

ببین یه کلاس آنلاین بردار به خدا آدم روحیه اش از این کسلی و بی برنامگی درمیاد 

من که شدیدا راضیم

ببین اتفاقا همین الان تاپیک زدم درباره اش  خودم داشتم دیونه می شدم  قبل عید کلاس مجازی ز ...

اره اتفاقا دیدم تاپیکتو ولی من دارم برای کنکور میخونم و 1 سالم بیشتر وقت ندارم چون دیپلمم حتی نداشتم

ولی خیلی فکرت خوبه، راستی چه شکلیه کلاس آنلاین زبان؟ با چه برنامه ایه؟