2726

ماشین کنترلی 😍

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا چقد هزینه میخای کنی گلم 

کتونی اورجینال 

ست لباس پیراهن و تیشرت و شلوار کلا یه دست کامل 

ساعت

وارد کننده کپسول و آمپول گلوتاتیون از کره و تایلند مستقیم.دارای مجوز و تاییدیهFDAوGMPبرای سفیدی بدن و صورت و از بردن تمام لکه های پوستی دارای تاییدیهFDAوGMP
وااااای😍😍😍😍 انقد دوست دارم

من ساله اول‌براش گرفتم گفتم الان میگه این چقد بچست اما اییقد‌ ذوق کرد😂

الانم‌دوتایی باهم بازی میکنیم.

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

منم دوهفته دیگه تولد شوهرمه اولین تولدشه بعد از ازدواجمون 

چکار کنم براش ؟ فعلا اوضاع مالیمون درهم برهمه دعا کنید تا دوهفته دیگه درست بشه بتونم کاری کنم براش

دعام کنید🙏
تا ۵۰۰ تومن😕

ادکلن عزیز

وارد کننده کپسول و آمپول گلوتاتیون از کره و تایلند مستقیم.دارای مجوز و تاییدیهFDAوGMPبرای سفیدی بدن و صورت و از بردن تمام لکه های پوستی دارای تاییدیهFDAوGMP