2733
2734
عنوان

همه جا بسته اس و قراره عقد کنم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 38 پست

یه کت و شلوار شیک و یه گل خوشکل سفارش بده

یه آرایش ملایم

تامام😊

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم بیام قند سفره رو بسابم 

میگن زود عروس میشی 😂😂

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2728

یعنی از نظری که خدای نکرده عزادار بشن ؟ اگر اینه محضر رو برید بعدش میتونید ارایشگاه و اتلیه رو جور کنید . یا اگر دوست دارید همون روز باشه ارایشگاه ممکنه کسی اشنا باشه یا مشتریش باشید براتون تو خونه انجام بده

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
برای هر راه بسته ای یه خروجی هست  نگران نباش همه اینا دزدکی باز هستن برای تالار هم بهترین گزین ...

عجب ملتی داریم واقعا

خداییش یه وقتا میگم بیخودی به مسیولین حرف میزنیم و اونارو مقصر میدونیم چون خودمون بدتریم انگار

این کارا برای سلامتی خودمونه ها

وگرنه اون بالایی ها واکسناشونو نه زدن و جایی هم نمیرن و دغدغه پولم که ندارن

واسه جون خودمونه که میگن رعایت کنید

بعد شما راه و چاه یاد میدین

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
عجب ملتی داریم واقعا خداییش یه وقتا میگم بیخودی به مسیولین حرف میزنیم و اونارو مقصر میدونیم چون خود ...

من خودم چند ماهه رنگ بازار رو ندیدم والا 

بعدشم ماسکمم میزنم مراسمم شرکت نکردم مراسم عروسی دوستم بود 

شما هم بهتره مراقب خودت باشی 

بنده خدا نگران بود گفتم ادما چجورین 

خب بدبختا پول از کجا بیارن نون بخورن توقع داری همه ببندن و بیوفتن تو زندان بخواطر چک برگشتی و بی پولی 

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
واقعا؟اخه سر عقد داداشم خاله عروس قندا از دستم کشید انگاری.بعد یکی دوماه عقد کرد.فکر کنم میدونسته

ای خدا خوش بحالش دست راستش رو سر من اره عزیزم راسته 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
من خودم چند ماهه رنگ بازار رو ندیدم والا  بعدشم ماسکمم میزنم مراسمم شرکت نکردم مراسم عروسی دوس ...

اره کلا هرچی میشه همینو میگن

من که قطعا مراقب خودم هستم 

بله نگران بود بخونید منم سعی کردم کمکشون کنم ولی نه به روش شما که بره تالار و باغ

الان عقد کردن که ربطی به نون خوردن مردم نداشت

من خودمم کلا متنفرم از مدیریتشون 

ولی برام جالبه تا حرف تعطیلی میشه میگن نداریم و فلان بعد واسه عید همه بلند شدن رفتن مسافرت تو این نداری!!!!

اونا بدن درسته ولی خود مردممون عجیبن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
اره کلا هرچی میشه همینو میگن من که قطعا مراقب خودم هستم  بله نگران بود بخونید منم سعی کردم کم ...

البته قبول دارم کرم از مردمه که رعایت نمیکنن چون من و خوانوادم حتی تا شهرستان هم برا عید دیدنی نیرفتیم که فاصله ۲۰۰ کیلومتر بود 

بالخره انتخواب بین بد و بدتر بخواد باشه باغ خیلی بهتر از تالارهاست که محیط بسته هست و خطر ابتلا خیلی بالا میره

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
البته قبول دارم کرم از مردمه که رعایت نمیکنن چون من و خوانوادم حتی تا شهرستان هم برا عید دیدنی نیرفت ...

چی بگم 

اون بالایی ها یجور ، خودمونم یجور

2706