2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگین لوازم آرایشی چی استفاده میکنید ولی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
گلم من اصلا هیچی راجب پوست نمیدونم آخه که چه تاپیکی بزنم هرچی میدونید بگین

حال ندارم الان

هم از لحاظ تغذیه هم استرس و... باید مراقب باشی  تا پوست سالم داشته باشی

هم آبرسان و کرم ها و ماسک های تغذیه کننده ی مناسب سن و سالت تهیه کنی

هم پوستت رو از آلودگی ها تمیز نگه داری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اها😀اخه من تو کار ماسک طبیعی هستم

الو ورا بگیر بکارتو یه گلدون اینقدر زیاد میشه بعد هردفه یا تیکشو ببر بازکن بریز تو مخلوط کن کف میکنه بعد بمال به صورتت مرتب پوستت عالی میشه .سفیده تخم مرغ وزردچوبه هم خوبه.کرم مرطوب کننده و روزانتو بدون چربی بگیر که پوستتو سیاه نکنه.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
چه چیزایی

فیس واش ، تونر ، ابرسان ، مرطوب کننده ، دور چشم ، ژل کنترل چربی ، ضد آفتاب ، شامپو چشم ، میسلار واتر ، ترمیم کننده ، لایه بردار ، ماسک ، اسکراب و .... بالم لب

پاکسازی هم میرم ماهیانه

مشکل پوستت چیه  تیره است ؟ خشکه ؟ لک داره؟ جوش داره  چشه؟

نه عزیزم پوستم روشنه سفیدم فقط بخاطر گرما و حاملگی دچار لک شده نمیدونی چیکارکنم پوستم مثه قبل صاف بشه قبلاپوستم خوب بود میخوام پوستم صاف بشه آخه تاحالا نتونستم یه ضدآفتابم بگیرم

2706