2733
2734

حس میکنم رشته روانشناسی داره تو آینده نزدیک رشته ای مثل حسابداری میشه که اگه از هرکسی بپرسیم میگه رشتم روانشناسی هس. برا اینکه بدون کنکورش کردن و.....

الان خیلی ها میرن سمت روانشناسی

و شاید بازار کار خوبی نداشته باشه تو آینده

اگه رشتتون روانشناسی هست بگید که قراره چطور بشه ؟ استاد دانشگاهی یا کسی که با تجربست این رشته رو چطور پیش بینی میکنه؟؟؟؟؟

در حال حاضر شما کاری دارید؟؟؟؟؟؟؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عالیه 

از چه لحاظ میشه بیشتر توضیح بدید 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2728

ببین عزیزم تو هرشغلی هزاران نفر وجود دارن ولی کسی موفق تره که توشغلش تکه اطلاعاتش فقط در حد درسای دانشگاه نیس دائما داره علمشو به روز میکنه حتی اگه یه رشته ای اشباع هم بشه اگه شما توشغلتون تک باشید وحرف اولو بزنید قطعا موفق خواهید شد ولی باید  به معنای واقعی کلمه زحمت بکشید نابرده رنج گنج بدست نمیاد

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

چرا آینده نداشته باشه دختر😳

درسته ایران نمیشه ولی میدونی چقدررر رشته ی پردرآمدی روانشناسی تو خارج از ایران

تو خود ایرانم شما ارشد داشته باشی ساعتی ۱۶۰ تا ۱۷۰میتونی ویزیت بگیری از بیمارت 

تهش نشد میری استخدام آموزش پرورش میشی

بازم نشد میری بهزیستی 

میری کمپ زنان_بیمارستانای اعصاب و روان

کلینیک های مشاوره

عزیزدلم روانشناسی رشته کاملا خوبیه 😘اگه استعدادشو داری مطمعنم توش خیلی زیاد موفق میشی فقط باید مطالعتو زیاد کنی💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

فعلا که ترم ۳ هستم

در بدترین حالتم بخواییم در نظر بگیریم که رقیب زیاد بشه و کارم گیرمون نیاد 

بجاش یه مادر باسواد و پخته ای میشی که می تونی یه بچه رو درست و با روان سالم پرورش بدی و تحویل جامعه بدی 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
چرا آینده نداشته باشه دختر😳 درسته ایران نمیشه ولی میدونی چقدررر رشته ی پردرآمدی روانشناسی تو خارج ...

اخه حتی بدون کنکور؟

شما این اطلاعات رو از کجا میدونی؟

استخدام کخ خیلی سخته

2738
فعلا که ترم ۳ هستم در بدترین حالتم بخواییم در نظر بگیریم که رقیب زیاد بشه و کارم گیرمون نیاد  ...

نظر استادتان چیه؟

سراسری هستی یا ازاد؟

نظر استادتان چیه؟ سراسری هستی یا ازاد؟

آزاد 

استادا میگن این رشته چون با روان ادما سروکار داره باید خیلیی خوب درسارو بخونی و مطالعه داشته باشی تا به روان مراجعه آسیب نزنی 

و بتونی کمکش کنی

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
اخه حتی بدون کنکور؟ شما این اطلاعات رو از کجا میدونی؟ استخدام کخ خیلی سخته

نه دیگه بدون کنکور😅 کنکورو که باید داد هم لیسانسش مهمه هم ارشد 

اگه کار عملیم دوست داشته باشی ارشدتو وزارت بهداشت بدی میری کار میکنی یکم بعدش 

من روانشناسی خوندم عزیزدلم

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
نه دیگه بدون کنکور😅 کنکورو که باید داد هم لیسانسش مهمه هم ارشد  اگه کار عملیم دوست داشته باشی ...

روانشناسی بدون کنکورم داریم بخدا.

منظورم تو ۱۸ سالگی که کنکور میدن اون بود که ندن

من خودم روانشناسی خوندم

به نظرم جدای اطلاعات و علم بالایی که بهت میده  

احساس اعتماد  به نفسی که میده

همه اطرافیانت در برابرت جبهه میگیرن چون فک میکنن تو اصل حالشونو میفهمی

باید تا تهش بخونی تا نتیجه بگیری

و اینکه تو کدوم شهر هستی خیلی مهمه کلان شهرها خیلی بیشتر جای پیشرفت داره

و اینکه تا چند سال باید قید پول در اوردن رو بزنی فقط خدمات ارائه بدی به صورت رایگان ،چه بهزیستی چه کلینیک های مختلف

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
آزاد  استادا میگن این رشته چون با روان ادما سروکار داره باید خیلیی خوب درسارو بخونی و مطالعه د ...

میتونم شماره وات یا اینیستا یکی از استادای با تجربه رو داشته باشم؟

2706