2733
2734

لایکم کنید 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
شاید باورت نشه اماااا حسرت به دلم مونده یه ختمی بگیرم یه دعایی بخونم یه تشعیری ایجاد بشه یه معجزه ای ...

نماز شب خوندی؟!

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخواستم ی تاپیک در مورد معجزه بزنم.کسی میدونه تو حال حاضر به حز معجزه هایی که زمان پیامبرا بود اللنم اون معجزه ها هست یا نه. اونایی که میگن معجزه شد فلانی فلج بود خوب شد الکیه یا نه راسته؟چرا من تو رندگیم نمیبینم با اینکه همیشه از خدا معجزه خواستم

2731

من که سالهاست برای رفع یه مشکل ساده که برای من خیلی بزرگه انواع ختمها رو برداشتم، هنوز که مشکلم حل نشده، خانما خواهشا لطف میکنید بگید چه ختمی برداشتید معجزه شد براتون. التماس دعا💜

2738
هدفت چی بود  چقد تلاش کردی

هدفم رسیدن به شغل بود،خیلی زیاد💚

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
چه شغلی  میشه یکم لطفا توضیح بدی

دبیری عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
حرم امام رضا هم هروقت رفتم از ته دل دعا کردم بی جواب منو نذاشته😍🤍

میشه برام دعا کنی به حاجتی که دارم برسم دلم خیلی شکسته

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
منم میخواستم ی تاپیک در مورد معجزه بزنم.کسی میدونه تو حال حاضر به حز معجزه هایی که زمان پیامبرا بود ...

عزیزم من سال 89 تو حرم امام رضا معجزه دیدم، ساعت 2 نصف شب بود، نزدیکای عید یه گروه مرده امده بودند سینه میزدن تو صحن و گریه و امام رضا رو جون جوادش قسم میدادن، یکی از مریضا که فلج بود و به حرم بسته بودن بلند شد وایساد، من دیگه چیزی ندیدم چون خیلی دورش شلوغ شد

2706