2733
2734
عنوان

تعویض طلا

111 بازدید | 6 پست

به عنوان مثال اگه یه دستبند ۱۰گرمی داشته باشم پیشم کج بشه بخوام با یه دستبند ۱۰گرمی دیگه دقیقاشبیه خودش عوضش کنم خیلی باید پول روش بزارم؟؟ حدودا چقدر؟؟

خدایا شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان ک طلا ارزونه ولی سه ماه پیش برا دخترمو باهمون گرم پرسیدم گرمی ۳۰۰ بایدمیزاشتم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بستگی ب اجرت طلا و انصاف طلا فروش داره

ما خودمون همیشه از اشنای مامانم طلا میگیرم بشدتتتت با انصافه و کلا ادم حلال خوریه 

بخاطر همین نهایتا سر یه دستبند ۱۰ گرمی ۲۰۰ تومن سود میگیره ازمون شایدم کمتر

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.