2733
2734
عنوان

شوهرم امتحان کردم دستش برام رو شد

2193 بازدید | 77 پست

تو تاپیک قبلم که حذف شد گفتم شوهرم چه در خواست زشتی داشت با کمک شما دوستان تصمیم به جدای از این زندگی گرفتم همسرم وقتی فهمید تماس گرفت وکمی حرف زد یک ساعت بعد شماره ناشناسی تماس گرفت ومن چون منتظر بسته پستی بودم جواب دادم اشتباه گرفته بودن بعد دوتا پیام داد من به همسرم گفتم که یکی تماس گرفته زنگ زد و فهمیدم کار خودش بوده من متهم کرد به نا نجیبی که چرا شماره ناشناس جواب دادم وگفت تا چند ماه حق تماس ندارم وراضی به جدای نمیشه فقط میخواد تنبیه کنه منم به یکی از دوستام گفتم بره تو پیجش همسرم رفت دایرکت دوستم در خواست دوستی داد گفت تنهاست وکسی تو زندگیش نیست 

یکی تیشه بگیرید؛ پیِ حفره زندان… چو زندان بشکستید؛ همه شاه وُ امیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای خدااااا کاش ریشه اینجور مردا کنده میشد

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺
2738

همش از  امتحان میترسم  میترسم انجام بدم یه اتفاق بد بیوفته من طاقت جدایی ندارم 😔

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ینی هرکی شماره ناشناس جواب داد نانجیبه ؟ 

بعد خودش با هرکی ک خاست حرف بزنه و خودشو مجرد جا بزنه ؟ 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706