2726
عنوان

کتاب خونا بیاید یه کتاب به من معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 40 پست
من خوندم البته سانسور شدش رو فک کنم انقدر سانسور شده بود ک هیچی معلوم نبودو دیگ کل محتواش از بین ر ...

از کانالای تلگرامی میتونی بدون سانسورشو دانلود کنی

قربان عصر حجر که مردمانش آزادتر، باهوش‌تر و انسان‌تر از این دوره خلائی بوده‌اند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن راست میگه سرچ کنی هم میاد ولی اسمش تو ایران مؤدبانه تره

آها اسمشو شنیدم ولی الان دقیقا اون کلمه یادم نمیاد فکر کنم بی خیالی باشه😁

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2728
اسگلمون کردی😒😂

ن بخدا پی دی افشو دارم سرچ میدونی 😲😁😁

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگه چرا گزارشگر هی میگه نان پدر و شیر مادر؟چون ما اعتقاد داریم حلال بودن لقمه پدر و پاک بودن دامن مادر از زمینه‌های عاقبت بخیریه!
رابطه عبد و مولا درباره رابطه ما با خداست توضیح داده که اصن چرا باید با خدا حرف بزنیم چرا بهش نیاز د ...

مرسی عزیزم عالیه سعی میکنم حداقل یکیشو بخونم😍

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
 ن بخدا پی دی افشو دارم سرچ میدونی 😲😁😁

متوجه شدم عزیزم مرسی😁😍

من الان دارم خودت را ب فنا نده رو میخونم از دیجی خریدم تخفیفای کتابش عالیه اینو گرفتم با تختخوابت ...

چهار اثر رو خوندم و واقعا عالیه مرسی عزیزم