2726

فایده نداره 

این درست ک.من درمورد ی چیزی ک الان میگم تو زندگیم حسرت شده غصه بخورم بعد ۱۵ سال

من تو دوران عقد با داشتن پرده بکارت باردار شدم و سقط کردم و این شد ک.شب عروسی دختر نبودم و این باعث غصه من شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لباسای خوشگل پوشیدن.سلامتی وبچه دوم داشتن اونم دختر

من حسرتم همون ی دونه بچه س😔 پیر شدم رفت هنو مادر نشدم،دعادکن خدا داره دومی و بهت میده یکی ب منم بده

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

والا هیچی 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

خیلی چیزا

یه طوماره اگه بنویسم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

تلاش نکردن برای رفتن به دانشگاه فرهنگیان

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
اینکه دخترمو به دنیا آوردم و بعد از چندسال اتفاق لعنتی باعث شد بیمار بشه و هنوزم درگیره☹️☹️بعضی وقتا ...

اخی عزیزم انشالله به حق این شبای عزیزم شفا پیدا کنه دخترتون ...میتونم بپرسم بیماریش چی هست اگه دوست داشتین بگین

اینکه دخترمو به دنیا آوردم و بعد از چندسال اتفاق لعنتی باعث شد بیمار بشه و هنوزم درگیره☹️☹️بعضی وقتا ...

الهی☹️ انشاءالله که زود خوب میشه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2706