2733
2734

سلام بچه ها میخوام زندگیمو براتون بگم فقط خداشاهده هر کاری که جای من بودیم میکردین را بگین نع چیزای دیگه ممنونم 

چهارساله ازدواج کردم دوساله زیر یه سقفیم من کلا تو خانوادهای بزرگ شدم که خیلی اجتماعی نبودن وایه همین بعد از دیپلمم خیلی دوست داشتم برم سرکار و دستم تو جیب خودم باشه تا اینکه با پیری اشنا شدم که واقعا تو دل برو بود از همه لحاط فقط وضعیت اقتصادیش خوب نبود منم خیلی کمکش میکردم تا اینکه تو یه سال حدودا 20ملیون پولش دادم تا کار واسه خودش راه بندازه و بیاد خواستگاری اونم داشت کاراشو میکرد که اماده بشه البته ناگفته نماند پول مال مامانم بود امانت دست من که ماهی یکمی سودشم بش بدم ...خلاصه چیزی نکشید که مادرم گفت پولشا میخواد حتما و کارش به شکایت کشید از من حتی ...حکم جلبم اومده بود خدا شاهده.تو این وضعیت پسر خالمم که ادم خوبی به نطر میرسید اومده بود خواستگاری ما باخاله ام اینا رفت و امد نداشتیم واسه همین نمیشناختم درست اصلا .منم واقعا نمیدونستم چیکار کنم ازدواج پیش کشم فقط حکم جلبمو چیکار میکردم ملدرمم هم قاطع بود رو حکمش .منم ازدواج باپسر خالم راقبول کردم و اون پول را از دوستم گرفت طی یکسال اخه اونم خرید کرده بود نمیدونست چی میشه و خیلی هم واقعا افسرده چون واقعا همو دوست داشتیم ولی نشد که به هم برسیم .خلاصه من اومدم تو زندگی و مادرم دوباره سر جهیزیه دادن ابرو ریزی کرد و بیشتر اثاث ها را شوهرم خرید .الان جدیدا شوهرم بهم خیانت میکنه جنسی اش را نمیدونم ولی تو گوشیش دادئم مچشو گرفتم ولی گوشش بدهکار نیس هی میگه دفعه اخرمه دو سه باری شده تا حالا دیدم .الان بخوام طلاق بگیرم نع مادرم رامیتونم تحمل کنم مگر اینکه برم واسه خودم جایی را اجاره کنم منم از اون ادمام که بعد از بله گفتنم خداییش هیچ پسری را نگا نکردم جز شوهرم هفته ای سه شب هم شاید رابطه داریم ولی انگار لذت میبره از با دخترا حرف زدن به نطرتون چیکار کنم بیچاره شدم رفت حالا هی اون ماجرا را میزنه تو سر من که قبل عقد دوس پسر داشتی من و اون پسر اصلا بیرونم نمیرفتیم مبادا کسی ببینه ما را واقعا هم قصدش ازدواج بود ولی به هر حال نشد کمکم کنید ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6324367/خانمای-باسیاست-یه-لحظه-به-این-شوهر-چی-باید-گفت-تا-قانع-بشه-که-خواسته-رو-اینجوری-بیان-نمیکنن

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی شرایط سختی

شاغل نیستی؟

مامانت ازت مدرک داشت که تونست شکایت کنه؟

اگه میتونی مستقل باشی ازش جدا شو و مهریه هم بگیر 

چیزی داره شوهرت که مهریه بده؟

البته بهش نگو از مهریه و اینا که هوشیار بشه،بزار کار خودشو بکنه و تو هم مدرک جمع کن

خیلی شرایط سختی شاغل نیستی؟ مامانت ازت مدرک داشت که تونست شکایت کنه؟ اگه میتونی مستقل باشی ازش جد ...

کار میکردم میتونم الانم کار کنم ولی دوست داشتم تو این زندگی بمونم بدون خیانت 

بهش بگو دوس نبودیم قصدمون ازدواج بود جور نشد....اگر بعداز ازدواجم خطای دیدی حق داری طلبکار باشی...جدا شدن تو جامعه ما وقتی خانواده پشتت نباشن سخته...سعی کن یکم جذبه نشون بدی وقتی مچشو گرفتی راحت نگذر البته منظورم کتکاری نیستا ..وتا ازش مطمئن نشدی که وفادارهست یانه بچه دارنشو

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
خیلی شرایط سختی شاغل نیستی؟ مامانت ازت مدرک داشت که تونست شکایت کنه؟ اگه میتونی مستقل باشی ازش جد ...

میتونه مهرمو بده کسایی که طلاق میگیرن نمیدونم چجوریه زندگیشون واقعا نمیترسن از تنهایی

2738
بهش بگو دوس نبودیم قصدمون ازدواج بود جور نشد....اگر بعداز ازدواجم خطای دیدی حق داری طلبکار باشی...جد ...

نع بچه که نع بچه ها چجوری به خودم جذبش کنم اکثرا هم تو خونه ام کجا ها برم که اون نگران نم شه نع من نگران اون 

میتونه مهرمو بده کسایی که طلاق میگیرن نمیدونم چجوریه زندگیشون واقعا نمیترسن از تنهایی

مشاور خیلی بهتر از ما راهنمایی میکنه عزیزم

ولی به نظر من خیانت غیر قابل بخششه مگه اینکه طرف واقعا عوض بشه

خب خیانت کرده دیگه ادم نمیشه که تا بچه دار نشدی جدا شو چند سالته؟

به نظرت با مشاوره خوب نمیشه ما تاحالا نرفتیم یا اول از طلاق بترسونمش چند باری که حرف طلاق زدم میگه خوب جداشیم منم خسته شدم 

نع بچه که نع بچه ها چجوری به خودم جذبش کنم اکثرا هم تو خونه ام کجا ها برم که اون نگران نم شه نع من ن ...

دعا و نماز از ته دل واقعا جواب میده

به نظرم سرت رو به کار گرم کن اصلا فکر بجه نباش سنت هم پایینه

2706