2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خبرش همه جا پخش شده

من از سایت شنیدم چندروزه، ولی اخبارو ندیدم 

خدا لعنتش کنه 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2728
جدی میگی😨

متاسفانه آره.

ولی دوستم با کمک عمه هاش از پدرش شکایت کرده بود ، هرچند جلسات دادگاه هم خیلی براش عذاب آور بود.

یادمه حتی بعد اون اتفاق دوستم از خونه فرار کرده بود ، باباش زنگ زده بود خونه ی ما سراغشو میگرفت.

جالب تر اینکه معلم پرورشی مدرسه مون به دوستم میگفت نماز بخون و توبه کن!!!!!!! نمیدونم اون بنده خدا از چی باید توبه میکرد!!!!!!

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
وای عزیزم اینو دیگه همه جا زدن تو منوتو دیشب نشون داد همه جا دیدم

من چن روزه درگیر بودم شدیدددددد

هیچ خبری چیزی ندیدم،کجا بود؟

چقد چیز عجیبی،اصلا باور کردنش ممکن نیس واسم

پدرش مشکل روانی داشت؟

کجایی بودن؟

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
متاسفانه آره. ولی دوستم با کمک عمه هاش از پدرش شکایت کرده بود ، هرچند جلسات دادگاه هم خیلی براش عذا ...

خدا لعنت کنه همچین مردایی و مهمتر اون معلم پرورشی و امثالشو که همه چیو بدون دلیل تقصیر زن میدونن

متاسفانه آره. ولی دوستم با کمک عمه هاش از پدرش شکایت کرده بود ، هرچند جلسات دادگاه هم خیلی براش عذا ...

جریان چیه

کاربر جدید نیستم کاربریم  توسط اقوام شناخته شده بود               او تاپیکای عکس تگم کنید مرسی عشقاا                                                     متأهل و متعهد