2733
2734
عنوان

فولیک اسید و د ۳ قبل بارداری

430 بازدید | 14 پست

سلام دوستان. بنظرتون برا قبل از کی باید قرص اسید فولیک و ویتامین د۳ مصرف کنم ؟ حتی اگه ویتامبن د ۳ بدنم زیاد باشه باز باید بخورم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اگر د۳ بالاست نخور  از سه ماه قبل اقدام هم هرشب فولیک اسید بخور

اگه د۳ بخورم مشکلی پیش میاد ؟ آخه الان قرص تیروئید هم میخورم صبح قبل صبحانه یعنی همون قبل سحر

شب اسید فولیک میخورم و د ۳

2728
اگه د۳ بخورم مشکلی پیش میاد ؟ آخه الان قرص تیروئید هم میخورم صبح قبل صبحانه یعنی همون قبل سحر &n ...

د۳وقتی نرمال باشه اصلا چرابخوری عزیزم؟

شب قبل خواب فولیک اسید بخور دوز ۸۰۰میکروگرم یا یک میلی گرم

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
د۳وقتی نرمال باشه اصلا چرابخوری عزیزم؟ شب قبل خواب فولیک اسید بخور دوز ۸۰۰میکروگرم یا یک میلی گرم

یک میلی گرم میخورم فک کنم. آخه چهارهفته سقط داشتم ماه گذشته الان میترسم باز همون اتفاق برام بیفته 😥

2738
د۳وقتی نرمال باشه اصلا چرابخوری عزیزم؟ شب قبل خواب فولیک اسید بخور دوز ۸۰۰میکروگرم یا یک میلی گرم

یک میلی گرم میخورم فک کنم. آخه چهارهفته سقط داشتم ماه گذشته الان میترسم باز همون اتفاق برام بیفته 😥

حتما یه چک آپ کلی تیرویید و غیره که قبل بارداری دکتر زنان برات  مینویسه رو انجام بده

با مشورت پزشک چندماه بعد اقدام کن 

ان شاءالله که باردار بشی و سالم و سلامت به دنیا بیاد🌼🌼

اگر قبل بارداری ویتامین د نرمال باشه؛ تو کل بارداری مشکلی از لحاظ ویتامین د پیش نمیاد.

به علاوه اینکه توی بارداری مکمل هم مصرف میکنی که توش نیاز روزانه ویتامین د هست.

حتما یه چک آپ کلی تیرویید و غیره که قبل بارداری دکتر زنان برات  مینویسه رو انجام بده  با ...

الان زیر نظر فوق تخصص غدد هستم گلم میخام درست شه بعد اقدام کنم انشالله . تو آزمایشمم نوشته د ۳ خوبه دیگه نمیدونم آزمایش اشتباه شده یا واقعا خوبه 😁 درحال حاضر فقط صبح یعنی سحر یه قرص تیروئید و شب هم اسیدفولیک میخورم 

وقتی که تیروئیدم اوکی شد اقدام میکنم و انشالله باردار شدم بعدش مبرم زیر نظر متخصص زنان . خوبه بنظرتو ...

خوب الحمدلله که د۳خوبه 

عالیه ان شاءالله تیروییدت زود کنترل میشه 💕🌼

2706