2726
عنوان

ی دبیر ادبیات داشتیم میگف ی بار ی نوزاد دخترو میذارن پیش پدر بزرگش

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 18 پست
اگر قصاص داشت از ترسشون تعدادش خیلی کم میشد.

منم یه بار به استادم سر درس همین انحرافات جنسی گفتم اینا رو باید اعدام کنن....استادم گفت اینا مریضن به نوعی تو‌ خیلی خشنی یهو اره برقی بزار تو مطبت اینا اومدن بزنشون......

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
منم یه بار به استادم سر درس همین انحرافات جنسی گفتم اینا رو باید اعدام کنن....استادم گفت اینا مریضن ...

بگو بدیمش دست تو درمان کن. کلی مریض روحی که عرضه درمان اونا نیست. بعد کسی که آسیب جانی زده رو درمان کنن! کسی که مرتکب کاری شده که دیگری مرده نباید بترسه حداقل حبس ابد! نه اینکه چندسال زندان و بعد زود آزاد کنن. دیگه چرا ولشون میدن باز تو جامعه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دبگه کل قانون شش دانگ به نامشونه. کل جامعه به نامشونه انگار. تو محضرم بگیری کشک! فایده نداره. بعد عر ...

بله دقیقا 

مشکل کشور اینه که در قدم اول قانونش مشکل داره 

در قدم دوم عرفش 

قانونش برا فرزندکشی و ازار زن و فرزند و حقوق زن نظری نداره 

عرفش هم که معتقده مرده دیگه ذاتش اینجوری 

ذاتش تنوع طلبه ذاتش غیر قابل کنترله 

مخصوصا دختر بچه هایی ک هیکل درشتی دارن مادرا باید مراقب این فرشته های کوچولو باشن 

پسر بچه ها هم همینطور،به نظرم بقیه بچه هارو هم باید ببره پزشک قانونی،مثل اینکه بازم دارن بچه.

2728