2737
2734
عنوان

اهم کیا میدونن؟؟👻

109 بازدید | 10 پست

میگم که کیا نمونه قبول شدن؟؟؟؟

نمونه سطحش در چه حده؟؟؟

چقدر باید واسش خوند البته از امروز 🙂

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین بخون دیگه‌‌‌. چه قد نداره من نمونه بودم‌‌. بهتر از بقیه مدارسه 

در حد کتابه یا خیلی فراتر؟؟؟

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند
2728

من تو مدرسه تیزهوشانم

فقط خیلی بخودت فشار نیار

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒
در حد کتابه ولی نه عین کتاب خوب باید بخونی تا یاد بگیری اگرم تست بزنی بهتره

وای خداکنه من دارم از استرس میمیرمممم😭😭😭

من تو مدرسه تیزهوشانم فقط خیلی بخودت فشار نیار

دارم میمیرم

2738
دارم میمیرم

خو نمیر

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒

ببین من اصلا بخودم فشار نیووردم و انتظار قبولیم نداشتم اصلا

ولی قبول شدم

یک عدد موفق بی سواد.😂😂😂