2726

امروز رفتم پد بهداشتی بگیرم.اتفاقی دیدم تموم شده گفتماز سوپری میگیرم...دوتا اقا و ی خانوم اونجا بودن من رفتم از تو قفسه برداشتم و اومدم گذاشتم حساب کنه.دیدم خانومه گفت مردم چه بی حیا شدن ابرمونو بردی خانوم کیسه مشکی برمیداشتی😲😲گفتم مگه باعث آزار ب کسی ام ک خجالت بکشم مگه چرخه طبیعی بدن نیست؟ شما دستمال کاغذی بخری خجالت میکشی؟ سر تکون داد و رفت ولی از این بیشتر تعجب کردم ک هیچ کدوم اون آقایون عکس العمل غیر عادی نشون ندادن...بیاین ب همجنس خودمون نتازیم ک بگیم ما خوبیم...مردا این چیزارو خوب میفهمن....

ترجیح میدم به خاطر کسی که هستم ازم متنفر باشین تا اینکه به خاطر کسی که نیستم دوسم داشته باشین🌹

چقد عقب افتاده بوده!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بی فرهنگ بود

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2728

بعضیا پد بهداشتیو شورتو سوتین میدونن😁فکر میکنن زشته مثلا 

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     

کی گفته من یسری رفتم ۲۰ تا برداشتم فروشنده مرد بود خندید بهم.مردا ک بدترن

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

عزیزم ادرار و مدفوع هم چرخه طبیعیه بدنه ولی ما هیچ وقت وسط خیابون شلوارمونو نمیکشیم پایین

حق داری بخوای راحت خرید کنی ولی من ب شخصه چون این مساله ی مساله طبیعیه زنانه س سعی میکنم جلو اقایون رو نکنم این چرخه طبیعی رو

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706